folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Spora Başlamadan Önce Hamlık Nasıl Atılır?

Spora Başlamadan Önce Hamlık Nasıl Atılır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Dünkü Köpek takımını tekrar denk getirirsen yeter antreman için.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    Aloryan bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

Şimdi ben yanlış anlamadıysam 200 şınav/4 1 sete 50 şınav tekabül ediyor.O kadar spor geçmişim oldu devamda ediyor 35 den fazla tek seferde şınav çekemedim yalan yok.50 şınav çekiyodunda bize nasıl hamlık atıcam diye sorman garibime gitti onun haricinde.Koş işte evde şınava yat.Sonra yavaş yavaş gider hamlığın.

tek seferde 70 yapanı gördüm :D askerde badim

200 şınav hakkaten büyük rakam, tek seferde 70 de az değil lan,

bizim spor yuksek okulunda bu rakam öğrenciler için normal ben su an hiç çalısmadığım halde 40-50 yapabılıyorum:D

edit:evde çalışıyosan muzikle çalış hoca ayrıca hamlık atmak ıcın spor salonuna gıdınce adamlar her aletı 1 set olarak yaptırırlar ılk gun hamlıgını atabılmen ıcın

Arslan25 tarafından 12/Kas/13 12:26 tarihinde düzenlenmiştir

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Koşu bandı çok kral alet. koyuyorsun karşıya tv yi takıyorsun dvd yi film bitene kadar beygir gibi koşuyorsun, sıkıysa yanmasın a.q. dumun yağları.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

Şimdi ben yanlış anlamadıysam 200 şınav/4 1 sete 50 şınav tekabül ediyor.O kadar spor geçmişim oldu devamda ediyor 35 den fazla tek seferde şınav çekemedim yalan yok.50 şınav çekiyodunda bize nasıl hamlık atıcam diye sorman garibime gitti onun haricinde.Koş işte evde şınava yat.Sonra yavaş yavaş gider hamlığın.

tek seferde 70 yapanı gördüm :D askerde badim

hacı hızlı hızlı çekersen 70 çok zor değil.Bide bazılar şınav çekerken yanlış çekiyor arka bacaklarınıda yere yakınlaştırıyor iniş yaparken o zaman daha kolay oluyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o_0

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

o_0

Bak bu çok işe yarar...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 3382 Toplam Mesaj: 27