folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Spora Başlıyorum, Merak Ettiklerim

Spora Başlıyorum, Merak Ettiklerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

gün gelir de sporu bırakmak istersen neden başladığını hatırla.

xxx
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

Hocam bu işin 3 şartı vardır. Antrenman Dinlenme Beslenme. Üçünü de iyi yapman lazım sağlıklı bir gelişim için. Çok sıkı çalış iyi beslenme boşa gider yaptığın tüm şey. Ya da iyi beslen ama fazla fazla antrenman yap bu sefer de kaslarına gelişim için yeterli süreyi vermezsin. Bir de herkesin uzman olduğu(!) bir konudur bu. Sürekli o ne demiş bu ne demiş diye düşünme. patates hocam doğru bilgiler vermiş doğru kaynaklar vermiş. Tek bir şeye sadık kal, kararlı ol devam et. Zaten her gün aynaya baktığında sen anlarsın gelişip gelişmediğini.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzengil
    uzengil's avatar
    Erkek

Hocam boy ve kilo önemli zaten millet yazmış önce amacını söylemelisin kilo mu alacaksın kilo mu vereceksin ne yapacaksın o yüzden yemek ile akalalı birşey yazamıyorum

hocam çok geç saatte yatma uyku düzeni ve beslenme işin en temeli onlara mutlaka uymalısın şu anda ne istediğini bilmediğim için net birşey yazamıyorum hacim istiyorsan fazla kilo az tekrar çok beslenme yapman gerek eğer sıkı kas istiyorsan az kilo çok tekrar normal beslenme demek kilo almayacaksan eğer.

mutlaka ısınma hareketlerini iyi yap sindire sindire yap aman diyim  

İmza nasıl atılıyor ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

1.88 boy 75 kiloyum. bnde yeni fitnessa yazıldım. hayvan gibi bir vucut istemiyorum sadece sıska durmayım yapılı durayım giydiğim yakışsın ve sağlıklı olayım. kollarım ve bacaklarım çok ince kilo biraz göbekte birikti. tavsitelerinizi bekliyorum

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slim_38
    slim_38's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

1.88 boy 75 kiloyum. bnde yeni fitnessa yazıldım. hayvan gibi bir vucut istemiyorum sadece sıska durmayım yapılı durayım giydiğim yakışsın ve sağlıklı olayım. kollarım ve bacaklarım çok ince kilo biraz göbekte birikti. tavsitelerinizi bekliyorum

1.88 boy 75 kilo ve göbek varsa sıkıntı hocam.Normal değil yani.

Benim boy 1.85 kilo 84-85 gidiyor ama göbek yok.Senin durum vücut su tuttuğu için yüksek ihtimal.Günlük 3lt su iç, tuz şeker hiç kullanma, ayrıca ödem atıcı yeşil çaydır bilmem nedir araştır onları da kullan 1 ay sonra göbek kalmaz.Kendimde tecrübe ettim cidden işe yarıyor.

slim_38 tarafından 13/Şub/15 23:54 tarihinde düzenlenmiştir

Münferidin münasıbı mükafatından mütefekkir olandır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    slim_38 bunu yazdı
    Hakkinen bunu yazdı

Benim boy 1.85 kilo 84-85 gidiyor ama göbek yok.Senin durum vücut su tuttuğu için yüksek ihtimal.Günlük 3lt su iç, tuz şeker hiç kullanma, ayrıca ödem atıcı yeşil çaydır bilmem nedir araştır onları da kullan 1 ay sonra göbek kalmaz.Kendimde tecrübe ettim cidden işe yarıyor.

hayvan gibi göbeğim yok hocam yani önceden 70 kiloydum zayıflıktan baklavalar çıkmıştı o derece 5 kilo aldım 4 ü göbekte belirdi yağlanma felan oldu 1 ide kalcada belirdi. kollara bacaklara hiç bişey gitmedi :D kilo almaya devam ediyorum yavas yavas ayda 250 gram alıyorum ortalama vucuda dengeli bi şekilde dağılmasını istiyorum kollarım bacaklarım kalınlaşsın felan 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slim_38
    slim_38's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı
    slim_38 bunu yazdı
    Hakkinen bunu yazdı

hayvan gibi göbeğim yok hocam yani önceden 70 kiloydum zayıflıktan baklavalar çıkmıştı o derece 5 kilo aldım 4 ü göbekte belirdi yağlanma felan oldu 1 ide kalcada belirdi. kollara bacaklara hiç bişey gitmedi :D kilo almaya devam ediyorum yavas yavas ayda 250 gram alıyorum ortalama vucuda dengeli bi şekilde dağılmasını istiyorum kollarım bacaklarım kalınlaşsın felan 

İste o 5 kilo sudur.Bende de hayvan gibi olmadı hiç bir zaman  :) ...O vücuda dağılma olayı biraz genetik,istediğin yere yayılması zor...Ama kas yapsan kollar gelişir kalınlaşır.Kolları kalınlaştırmak için de triceps yani arka kol çalışmanın tavsiye ederim en çok o çalışma etkili kalınlaşma konusunda.Ve de çok ağırlık az tekrar hacim icin

Münferidin münasıbı mükafatından mütefekkir olandır
Toplam Hit: 1899 Toplam Mesaj: 18