Spotify Şu Anda Hangi Kanalı Dinliyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Selam,

Dün nerden çalmaya başladı bilmiyorum ancak bir kanal açmışım o çalıyor,acaip güzel minimal deep house trance falan çalıyor,korkumdan başka kanal açamıyorum..

Kendisi başka başka albümlere atlyıor ancak bunun ne olduğunu nerden göreceğimi anlayamadım...

Sevgiler...

The Beginning and The End.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek

Eğer sen beğendiğin bir sanatcı ya da çalma listesi dinlerken o bittiyse, spotify otomatik olarak senin karşına dinlediğin tarzda müzikleri getiriyor ve kesintisiz olarak tarzına uygun müzikleri çalıyor bir çalma listesi ya da radyo olduğunu sanmıyorum. 

nrddnshn tarafından 03/Mar/17 18:22 tarihinde düzenlenmiştir

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek
    nrddnshn bunu yazdı

Eğer sen beğendiğin bir sanatcı ya da çalma listesi dinlerken o bittiyse, spotify otomatik olarak senin karşına dinlediğin tarzda müzikleri getiriyor ve kesintisiz olarak tarzına uygun müzikleri çalıyor bir çalma listesi ya da radyo olduğunu sanmıyorum. 

Sol alttaki resme tıklayınca liste çıktı abi:)

The Beginning and The End.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı
    nrddnshn bunu yazdı

Sol alttaki resme tıklayınca liste çıktı abi:)

demek ki listeden çalıyormuş :d yanlış bilgilendirme yaptık kusura bakma :))

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Hazır konusu açılmışken beğendiğiniz ve kendi listelerinizi de paylaşın. Belki daha önce dinlemediğimiz ve seveceğimiz şarkıları bulabiliriz.

https://open.spotify.com/user/spotify/playlist/4BKT5olNFqLB1FAa8OtC8k

qoqo tarafından 03/Mar/17 20:31 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Electricbluesradio dinliyorum değiştiğinde Blues ve ötesi devam ediyor tarzına göre gidiyor anlaşılan. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

Spotify ile ilgili benim de bir sorum olacaktı.

Spotify de evde indirdiğim müzikleri telefon aracılığıyla arabada çalıyorum. 

Spofity de birçok çalma listesi var. Hepsi de güzel. Bu çalma listelerini çevrimdışı indir dedim. Arabada karışık bir şekilde dinliyorum. 

Çalma listesini karışık bir şekilde çalıp dinleyebiliyoruz ancak ben şöyle bir şey istiyorum. Birden çok çalma listesindeki müzikleri karışık dinlemek istiyorum. 

Aklıma şöyle bir şey geldi. Kendim bir çalma listesi oluşturup bu çalma listelerini kendi çalma listeme ekleyeyim. Bütün çalma listelerini tek bir çalma listesi yapayım. 

Bunun nasıl yapıldığını bulamadım. 

Buradan "Çalma Listesi Radyosuna Git" diyorum.

Buradan Çalma listeme ekliyorum. Ancak Çalma Listesi Radyosu olduğu için bütün şarkıları eklemiyor. 

Yardım ederseniz sevinirim. 

Toplam Hit: 1278 Toplam Mesaj: 7
spotify kanal