Spotify Vs Deezer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek
    NewwarrioR bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

ikisi de youtube' ın eline su dökemez. 

ne akustikler var, ne canlı sesler, ne konserler, ne de cover' lar.

klasik albüm şarkılarının hiçbir zevki olmuyor.

youtube internet paketime tecavüz etmese bi de herşey daha güzel olcak.

İyi diyorsun da hacı biliyorsun youtube mobil arkaplan yok.. Arkaplanda dinlenme özelliği getirilse zaten piyasada ne Spotify kalır ne Deezer.. Biraz da bu yüzden bu özellik getirilmiyor diye düşünüyorum..

hocam wiper yukle arka planda oynayabiliyor. 

İzlemeyeceğin videoyü yükleyerek kotandan yemesi de hediyesi

Blue Screen of Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Deezer ses kalitesi 1 tık üstün spotifyden sadece kendi görüşüm değil tüm yabancı forumlardaki bilgide bu yönde flac bi deezerda birde tidalda var

LaNCeLoT tarafından 15/Nis/16 11:38 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Spotify , Deezer , Turkcell müzik , Apple Müzik

4 ünüde kullanan biri olarak sana şunu söyliyim 

turkcell müzik internet kotanı hiç yemediği ve normal koşullarda en ucuzu oldugu için fiyat performans olarak tatmin edici ve offline dinleme özelliği ile yine istediğiniz kadar şarkıyı telefonun içine indirebilirsiniz fakat! ses kalitesi 4 ü arasında en düşük , türkçe içeriği en büyük yabancı arşivi en küçük online müzik dinleme platformudur 

-

Deezer apple müzik ile birlikte en iyi görselliğie sahip ancak kullanım kolaylıgı masa üstü uygulaması itunes e ihtiyaç olmaması ve yüksek ses kalitesi ile spotify ın bir adım önünde ancak deezer apple müzik ve spotify ın müzik arşivine göre daha küçük bir arşive sahip ancak kullanması daha keyifli aradıgınız şarkıyı bulamadıgınız o güne kadar.

-

Spotify en meşur müzik çalarımız evet arayüzünü hiç sevmiyorum gıcık oluyorum ancak deezer da bahsettiğim gibi apple müzik ile birlikte en geniş müzik arşivine sahip şirket offline dinleme ve ses kalitesini belirleme seçeneğine sahipsiniz fakat deezer ve apple ın bir kalem altında ses kalitesi sunuyor size 

-

Apple müzik zaten ayfonu olan çoğu kişi için şuanda vazgeçlmezi diyebliiriz , gerek siri ile olan entegrasyonu olsun abi şunu çal dediğinde çalması albümü bulması olsun gerek ses kalitesi olsun oldukça iyi , ancak deezer a göre arayüzü daha yavaş ve kötü , bazı türkçe içerik olmasına ragmen telif hakkı yüzünden çalmayabilir , pc de itunes ile kullanmak zorundasınız deezer veya spotify gibi kendi uygulaması yok. 

BONUS , shazam ile çok yakın bir ilişkisi olan biriyim çalma listesi oluşturmak yerine shazam da tutarım sevdiğim şarkıları ve oradan spotify veya apple müzik veya youtube üzerinden dinlerim şarkıyı   shazamın apple müzik ve spotify ile iş birliği içinde olması turkcell müzik ve deezerin puanını düşürüyor tabiki.

bazı şarkılar hiç bir platformda yokken bile shazam ile o şarkıyı youtube da varsa bile dinleyebiliyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

deezer güncel Türkce pop playlist paylasabilecek varmi ?

Toplam Hit: 3477 Toplam Mesaj: 25
spotify deezer