folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Spotify'ı Ne Kaldırabiliyorum Ne De Açabiliyorum

Spotify'ı Ne Kaldırabiliyorum Ne De Açabiliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Bilgisayara spotify'ı güzel güzel kurdum 3-4 gün çok iyiydi sonra açılmamaya başladı.uğraşmadım.şimdi sileyim kurayım dedim control'den silinmiyor.unistall dosayası da yok.revo unistaller ykledim o da görmüyor.bunu nası siler ve kurarız ? bilen varsa sevinirim.

web playerden dinlemek de zor geliyor artık.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

revo uninstaller kuruludur diye düşünüyorum 

spotify klasörü üzerinde sag tıkladıgında revo ile kaldır çıkması lazım o şekil bi denesene bakalım olacak mı 

şurayada bi göz at derim

https://community.spotify.com/t5/Desktop-Windows/How-do-I-completely-uninstall-spotify/td-p/34087

KaptaN tarafından 10/Oca/18 21:40 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

üzerine kurup onar yapsana :)

yada yüklü olan biri program files dizinini buraya upload etsin oraya çıkart yapıp kaldırabilirsin

yunusdogan tarafından 10/Oca/18 21:38 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

üzerine kurup onar yapsana :)

yada yüklü olan biri program files dizinini buraya upload etsin oraya çıkart yapıp kaldırabilirsin

olmuyor hocam denedim onu çoktan :) 

community sayfasından da yazılanları yaptım yine de olmuyor.

ccleaner registry her şeyi sildim.

virüs gibi resmen silinmiyor :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

revo siler onu

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

hımm nereye yüklendiğini bilmiyor muyuz peki?

https://download.scdn.co/SpotifySetup.exe şunu indirip tekrar kurmayı dener misin peki?

Çok sıkılıyom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

hımm nereye yüklendiğini bilmiyor muyuz peki?

https://download.scdn.co/SpotifySetup.exe şunu indirip tekrar kurmayı dener misin peki?

hocam aynısı var

kuruyrorum hata kodu 18 alıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

şimdi kaldırıp baştan kurabildim pc de açıldı ancak pc yi restart yapınca tıklıyorum tepki vermiyor.

uyumlulukları ve yönetici olarak çalıştırı denedim.tepki vermiyor program.bu ne dandik bir şey demeye başladım açıkcası ödemesi ayrı bela kullanması ayrı bela.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

şimdi kaldırıp baştan kurabildim pc de açıldı ancak pc yi restart yapınca tıklıyorum tepki vermiyor.

uyumlulukları ve yönetici olarak çalıştırı denedim.tepki vermiyor program.bu ne dandik bir şey demeye başladım açıkcası ödemesi ayrı bela kullanması ayrı bela.

hocam revo ile bir silip bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra kurarmısın

revo artık kayıt defteri değeri , dosyalar gibi ne varsa sildiği için sıkıntı kalmaz

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

hocam revo ile bir silip bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra kurarmısın

revo artık kayıt defteri değeri , dosyalar gibi ne varsa sildiği için sıkıntı kalmaz

yaptım hocam olmuyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Program Files içerisinde yoksa, AppData Local/Roaming vb klasörlere bak hocam oradaysa elle sil.

Ama yüklersen yine aynı olma ihtimali var. :)))

Toplam Hit: 1555 Toplam Mesaj: 11
spotify spotify açılma sorunu