Spy Ear Casus Kulaklik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diabolical
    Diabolical's avatar
    Erkek

selam herkeze ...piyasada böle bi cihaz varmıs.10 metredeki sesleri 50 desibellik ses gücünde dinletebiliyormus....

BU ve bunun gibi cihazları kullanan arkadaslar varmı ??? Verim alabildinizmi ?? Bi moka yarıyomu kısacası ..bosa para vermiyelim

Bu gün yine omzum agrıyo mına koyim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erayy
    erayy's avatar
    Homo
    benım gordum cok etkılı degıldı ama bılmem

istanbul nonoslar cemiyet baskani erayy. her turlu sorunlarinizi arkadan cozmeye hazirim buyurun.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahkaha_100
    kahkaha_100's avatar
    Erkek
    dostum bende var hemde kalıteyı arttırmak ıcın kulaklırını orjinal sony taktım yenı pıller taktım ıcındekı mıkrofonu dısarı cıkardım ama yok bu meret o kadar kalıtelı degıl aslına bakarsan bıldıgımız sagırları kullandıgı klaklıkların eskı modelıne benzıyor sadece kapı cok degısık olmus duydugun sesı gercekdende baya guruldugu hale getırıyor ama arada duvar var baska oda dınlenmıyor bırı fısıldıyor sesı arttıyor yok oyle bır sey almak ıstıyorsan al hefesını kırmak ıstemem ama bır boka yaramaz zaten 10 mılyon falan onlar pazarlıkla 7 mılyona yada o cıvarda bır fıyata alırsın

NasıL Biriydi? Küçük Bir Çocuktu YaLnızdı... GüLmezdi, GüLse öLürdü..! Görmezdi, Görse öLürdü..! Uyumazdı, Uyusa öLürdü..! Sevmezdi, Sevdi... Ve öLdü..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diabolical
    Diabolical's avatar
    Erkek
    aldım bi moka yaramıyor gitti 20 milyon

Bu gün yine omzum agrıyo mına koyim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holyhack
    holyhack's avatar
    Erkek
    gardaş sirkeciden alacaksan sakın alam ben aldım kazık yedim çalışmıo bile bi işe yaramaz benden demesi

yaf bana bundan sonra habitas168 nick i ile ulaşabilirisiniz bunu kullanmayacam ban kalktı hele şükür
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FirStMaster
    FirStMaster's avatar
    Erkek
    Arkadaslar sakın almayın. Bende alacaktım. Okulda birisinde gördüm 1 dersliğine aldım bi boka yaramıyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakik
    burakik's avatar
    Erkek
    ben tahtakaleden 3 milyona aldım phillips kulaklık taktım gayette güzel memnunum verdiğim parada helal hoş olsun

hayat acıdır,biberde acıdır,demekki hayat biberdir!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Majdanizmir
    Majdanizmir's avatar
    Erkek
    arkadaş ben kullandım ve beğendim ama ses 50-85 desibel olsa iyi olurmuş ama ses biraz kısık ve çok iiiyi kopya çekiliyor
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    terrible37
    terrible37's avatar
    Erkek
    bende de var ama bi moka yaramıyo

her zaman her yerde en buyuk besiktas
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okan_enes
    okan_enes's avatar
    Erkek

UHF ortam dinleme  mesafa oldukça iyi

Yüksek ses UHF kalitesi. Biri verici ve bir de alıcısı dahil olmak üzere. UHF bandı sabit noktada iletişim. Ses transfer 1.000 metre uzaktan net bir ses duyarsınız. UHF profesyonel casus. UHF alıcı yapı alanında 500 Mt içinde ses sinyalleri alır. Alıcı 2pcs AAA pil ve buildin hoparlör kullanıyor. UHF Alıcı ses kaydedici bağlayabilirsiniz. ALICI Özellikleri : Çalışma sabit ISM Doğum / UHF frekans noktası Iletimi kadar kapalı alanda 500 metre alan Açık Alanlarda 2.000 MtBuild şarj edilebilir pil Tüm yönünde mikrofon çok hassas ve yüksek çözünürlüklü Paketi sabit frabic çantada, kolay taşınabilir . -------------------------------------------------------------------------------- VERİCİ ÖZELİKLERİ: Boyut: Verici 35 x 50 x 21 mm ebatında Anten: Verici kullanımı yumuşak anteni; Alıcı kullanmak lastik anten İletim aralığı: açık alan 2.000 meters binada 500 metre Pil: Verici kullanmak polimer lityum pil; Alıcı 2xAAA bataryalarını kullanın Pil Ömrü: Verici 16 saat; Alıcı 20 saat 2xAAA bataryalarını kullanın Mikrofon: 12dB senstive, 50 m2 içinde yüksek alıcı özeliği.

http://ticariortam.com/index.php/cPath/28?osCsid=a5hs228jta9ugc48vkg9c9u1f1

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karamel
    karamel's avatar
    Erkek

6 yıllık konu be kardeşim :/ naptın sen ..

Sensiz bir hayat yok derdim hep.. Senli hayatımın neresindeydin hiç görememişim! Sonu yoktu derdim kendime hep... Başı neresiydi ki bu ilişkinin ? Yitip gidenlere bakıyorum da şimdi hayatımdan.. Bir tek senmişsin ve herşeyi mahvetmişsin... Artık dur.. Gidebilceğin kadar gittin zaten! Yanımda biraz daha kalman için nasıl biri olmalıydım? Peki sen sevgili; Sen yeterince adam mıydın.. ?
Toplam Hit: 5235 Toplam Mesaj: 11