folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder SSD Alacağım Hepsi Burada İndirim Şansım Var Mıdır ?

SSD Alacağım Hepsi Burada İndirim Şansım Var Mıdır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

İyi geceler hocalar, Bilgisayarın hdd kafa atıyor, atmıyor 90'lardan kalma çamaşır makinesi gibi ses çıkarıyor 

Sonunda bugün ben çıkıyorum tatsız köpüksüz hayata sağlam bir yumruk atmaya dedi ve açıldıktan 15 dakika sonra donmaya başladı 

Şuan parasal anlamda pek iyi durumda değilim, bütün kazancım ve hayatım haliylede bilgisayarımdan oluyor 

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-ii-120gb-550mb-500mb-s-sata-3-ssd-sdssdhii-120g-g25-p-BD801661

Gezdim dolaştım şuanlık en uygun ssd olarak bunu buldum, fiyat olarakta hız olarakta 
    Kendisini zaten indirimi mevcut, diğer sitelere göre fazlasıyla iyi fiyata sahip yarın öğlen gibi peder beyden kart bilgilerini alıp alacağım 
    Lakin indirim kodları kuponları gibi çok konu görmekteyim, böyle bir durum varsa bunu daha ucuza indirip alma şansım var mıdır diye merak ettim 
    Kupon kod vs gibi bir seçeneğimiz var ise ve yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer şimdiden teşekkürler

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek

Siparişi ver sonrasında iptal et, ben tv alacaktım gece siparişi verdim sabaha aklım başıma geldi iptal ettim ertesi gün televizyonlarda bana özel 200tl daha indirim geldi. Bide sen dene bakalım

Selam ve dua ile...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

ben de alıcam yakın zamanda. önümüzdeki 2 3 ay içinde ucuzlar mı sizce ? bir de çip tipi falan diyorlar çok farkeder mi ? 120 gbı %95 doluluk oranıyla kullansak performans düşer mi ? 240 gb mı almalı ?

edit:

http://www.kliksa.com/urun/sandisk-ultra-ii-120gb-ssd-sdssdhii-120g-g25-/902199171 şurda kargo da ücretsiz daha uygun.

nurulmac11 tarafından 06/Eki/15 08:29 tarihinde düzenlenmiştir

black implies white, self implies other, life implies death.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozy
    Ozy's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aynı modelin 240 gb olanından aldım hepsiburadadan 1 hafta filan olucak gayet performanslı cihaz tavsiye ederim forumlarda okuduklarımda ssd de ne kadar boş yer çok olursa o kadar iyi oluyormuş diyorlar ben o kadarından anlamam ama tavsiye ederim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam @Abdullahazad daha önce ssd sattı. Ben ondan 2 tane 300 gb aldım. Çok ta memnunum. Sorunsuz kullanıyorum.

Sen bi mürid e ulaş pm den. Belki elinde vardır. 

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

@vegac hocam saolasın da çok dalaveresi var kart peder beyin bu ay destek çıktı bizde doğuştan lanet var ters gider birşey kesin pederle sıkıntı yaşarız :) 

@nurulmac11 teşekkür ederim hocam bunda ki kargoyu daha çok istiyorum aslında hızlı kargo var sanırm 9tl alıyor aynı gün elime ulaşma şansı var 

@Ozy evet hocam dediğini bende bir ufak duydum, şahsen dahaca işletim sistemi kurulu olacak 5 gb'yi geçmeyen birde kişiselleştirilmiş dosya heralde bu boşlukta performans almaya yetecektir 

@opusdei çok teşekkür ederim hocam, Abdullahazad muridin konusuna da bir bakayım görmüştüm iyi oldu teşekkür ederim 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Geçen hafta kliksa dan 128 gb sandisk aldım. 139 liraya. Hala var şimdi baktım. Ultra olmayan model ama gayet iyi. Ben memnunum. Bide sen incele hocam.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Retina ekran MacBook Pro da kullanabilir miyim bunu?

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

hem kingston hem sandisk ssd kullanıyorum.

şuan bu laptopumda da bunun ultra plus modeli var. kingston a göre çok çok memnunum,hantallaşmadı bu.

kapasite %85 üstünde ama performansında herhangi bir kayıp görmüyorum.

win7 ve mint ile kullanıyorum. o ışık hızında açılmalar kapanmalar filan :D güzeldir yanii

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 1228 Toplam Mesaj: 9
ssd indirim kodu