SSD (Tavsiye)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

S.a. hocalar ; 

Şirket olarak SSD ' ler getirtecegiz yurtdışından SSD lerde bulunması gerek en önemli özellikler , piyasanın durumu , piyasada en çok hangi ürünler hangi

markalar tercih ediliyor , siz hangi markaları tercih ediyorsunuz bunlar hakkında bilgi edinmek istiyorum yardımcı olanlara öneride bulunanlara simdiden

teşekkürler .. SSD ' leri getirttigimizde de Tahribat ailesine özel indirimler olabilir bilginize ..

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

SSD CORSAIR 60GB FORCE SATA2 280R/270W  almıştık şirket için.gayet seri dosya aktarımlarında falan.

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek

Şuan için kingston ssd sata3 ideal ve en çok tercih edilen diyebilirim.

240gb ve 120gb sini kullandım performansları çok iyi,

IO performansını göz önüne alarak bu tercihi yapmıştım,dosya kopyalama hızı zaten 550mb..

TeamXtreme 120gb likte kullanmıştım. Çok fazla memnun kalamadım hatta 1 tanesinde donma problemi yaşadım...

diğer markalardan  Corsair bir ara baya iyi deniyordu ama şuan için Kingston en iyisi bence.

tabi daha önemlisi sen hangi modeli daha ucuza getirebileceksin... ki zor işler.. kolay gelsin.

" ' "
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam ssdlerde kontrolcüler çok önemli.. şu an için en iyi kontrolcüler sandforce marka. 

iops değerleri de mühim.. daha ssd kullanmadım o yüzden ürün tavsiyesi yapamıyorum. 

yalnızca internet üzerinde okuduğum araştırdığım edindiğim bilgilere dayanarak kontrolcüyü söyledim.

eğer uygun fiyattan getirirsen alabilirim bi tane :Pp :)

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
Toplam Hit: 1118 Toplam Mesaj: 4