folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Starhack Adiliği Birde Siz Bakın

Starhack Adiliği Birde Siz Bakın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek

Tahribat.Com%20Navbar

Öyle sörf yaparken bende anlamadım biyerden girdim bu siteye bi konu başlığı dikkatimi çekti forumda tıkladım ve bu uyarı geldi yorumlarınızı bekliyorum nedir bu?

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

hoca adilik fln değil,

melissa virüsünün kodlarını yayınlamış adamlar zaten konuda...

tahribattada var aynı dökman, hatta büyük ihtimal bizden çaldılar :)

http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=40 buradada mesela i love you virüsünün kodları var...

kodları internet explorer tempoarary internet filese indirmek istediğinde, antivirüsler fark ediyorlar..

ondan dolayı ötüyor.. bi virüs sokma vs gibi bi durum yok anlayacağın...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yanlş alarm

örnek:benim pc de de 1431.porttan sürekli saldırı gözüküyordu ama saldırı flnyok muş:DD:

muhbir-tbt@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    Ama ne bileyim bu tür şeylerin açık kodları direk verilirmi milletin AV si var bilmem nesi var e ben daha girermiyim bu siteye girmem amk :D

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

ya antivirüsün bok yemesi o :)

girme tabi ama adamlarıda durduk yere kötüleeye gerek yok...

lamerde olsa hakkını yemiyeceksin :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

süpersin hoja ya lamer lamer le anlaşır :)))

isko+starhack=facia:D 

muhbir-tbt@hotmail.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek

Ordadamı iskorpuşt var yaa bu adamında girmediği delik yemediği at boku kalmamış

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Abi BU Aadamlar Zaten Tam LameR. Sitede Adamlar Kendi Üyelerini Kandırıyorlar Para İçin Her Taraf Google Reklamları:D bunLaR Enayi Harbıden:d Kendı Userlerını Kandırıyorlar Para Icın Bu Kadar Olur Yani Pes!.. LameR.LeR. Zaten bunlar topluca - StarLamerler -RootLamerler - Neo Lameri - Powerhack Zaten Zükmeyen Kalmadı Gelen Geçen İndex Atıyor:D - Cw Pardon Wc Lamerleri:D
Toplam Hit: 1129 Toplam Mesaj: 8