folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Steam Oyun Grubu Var Mı?

Steam Oyun Grubu Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Forumda biraz arattım ama başlıklarda denk gelemedim. Boş vakitlerde oyun için sitenin oyuncularının bulunduğu başlık var mıydı? Varsa bende katılmak isterim o gruplara. Ya bu başlık altında toparlanabilir.

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

pubg oynuyoz akşamları siteden bi arkadaşla takılıyosan pm at hocam. tarikatın discord kanalı da var.

Avukat/Hukukçu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Bilgisayarım o kadar güçlü değil, ben bu arad cs1.6 ve age of 2 hd oynuyorum. steam üzerinden

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

https://steamcommunity.com/groups/TahribatCom

AntiSeptiK tarafından 06/Şub/22 20:39 tarihinde düzenlenmiştir

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Teşekkür Ederim.. Girdim şimdi gruba..

Toplam Hit: 559 Toplam Mesaj: 5
oyun steam