folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Steam Oyun Hediye Etme.

Steam Oyun Hediye Etme.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

yeni bir arkdaş steam hesabından üyelik açtı. fakat kendisini ekleyemiyorum. çıkmıyor. arkadaş olamadığım için hediye oyunda alamıyorum sanırım.

yani arkdaşım için satına ld deiğim zaman sasdece steam üzerinden arkdaş olduğum insanları gösteriyor. basit bir şekilde bu işi nasıl çözebilirim

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Senin onu ekliyor olman lazım, o seni ekleyemez belli sınırda alışveriş yapmadan.

Hediye almış olman da onun hesabını açmıyor.

"İstikbal göklerdedir..."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

yeni üyeliklerde 5 $ limiti var 5 dolarlık harcama yaptıktan sonra arkadaş ekleme açılır 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

yeni üyeliklerde 5 $ limiti var 5 dolarlık harcama yaptıktan sonra arkadaş ekleme açılır 

e ben bu arkdaşa hediye ediyorum oyun işte. onun adına ben o harcamayı yapmam lazım diye düşünüyorum. eklemeden hediye etme şansım yok mu?

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    adeleks bunu yazdı

e ben bu arkdaşa hediye ediyorum oyun işte. onun adına ben o harcamayı yapmam lazım diye düşünüyorum. eklemeden hediye etme şansım yok mu?

Eposta adresiyle hediye gonderiliyor olmasi lazimdi galiba ek olarak ona sen hediye gondersen bile onun icin ise yaramaz yani direk onun o hesaptan 5$ harcamasi lazim arkadas eklemesi takas yapabilmesi ve pazardan alisveris yapabilmesi icin

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Arkadaşının hesabından alım yap. 5 dolar üzeri harcama yaparsan arkadaş ekleme engeli de kalkmış olur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Sen 20-30 dolarlık oyun da hediye etsen onun hesabı sınırlı kalır hacı, direk ondan alman lazım. Ya da o sana hediye alsa da olur. Aktifleşmesi için o hesaptan para işlemi yapılması lazım.

"İstikbal göklerdedir..."
Toplam Hit: 1190 Toplam Mesaj: 7
steam hediye