folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Steelseries Kulaklık'dan Anlayanlar

Steelseries Kulaklık'dan Anlayanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Merhabalar arkadaşlar Elimde jbl q800 bir kulaklık var. çok da memnunum ama sarjda iken kullanamamak ciddi problem oluyor. Gece Pil bitince ev halkı ses çıkartmama izin vermiyor.

ihtiyaçlarım :

1 Windows - Linux Desktop (şuan dongle ile bağlıyorum)

1 Macbook pro (Şuan bluetoothdan bağlıyorum)

1 TV (bluetoothdan bağlıyorum)

Almak istediğim cihaz : 

https://www.trendyol.com/steelseries/arctis-pro-hi-res-wireless-kablosuz-oyuncu-kulakligi-siyah-p-3810763 > Bu cihaz'a geçmeyi düşünüyorum. Pil'i değişe bilir diye sürekli kullanabileceğimi düşünüyorum.

https://www.trendyol.com/steelseries/60053-arctis-pro-wireless-yedek-batarya-p-107418829 > bu pil de bunun yedeği anladiğim kadari ile 2 tane de yedek aldım mı kafam rahat olur. 

TV'yi optik ile, PC'yi 3.5mm ile wifi aparatına bağlarım. Macbook'u da bluetooth ile bağlar geçerim. Geçebilir miyim ? Bu ürünleri kullanan arkadaşlar başarılımıdır yaşadiği sorunlar var mı ? özellik ile CS2 gibi oyunlarda ses de başarılı mı ?

Yada bu değilde şu ürünü incele bak böyle böyle özellikleri var diye önereceğiniz bir ürün var mi ?

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

bi arkdaş dm den şöyle bi mesaj atmış; paylaşayım:

Hocam selamlar arctis 7 var neredeyse aynı salak salak kapanıyor cızırdayıp. Pc ve mobil aynı anda bağlı 2 side aynı anda ses verebiliyor bu olayı güzel üzerindeki bir tuşla istediğimi kısabiliyorum. Ses durumu da çok güzel onda da bir problem yok fakat kapanma probleminden dolayı keşke almasaydım diyorum aldığımdan beri. Dcde oyunda bi anda tıss yapıp kapatıyor kulaklığı şarjı vs. olduğu halde.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek

Hocam kulaklığını bilmiyorum ama ben yıllardır mouse unu kullanıyorum. Gayet başarılı bir ürün, kullandığım en iyi mouse. 5 yılı geçmiştir hala çalışıyor taş gibi.

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
Toplam Hit: 408 Toplam Mesaj: 3
kulaklık steelseries