folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Steelseries Rival 600 Sabitlenme Problemi

Steelseries Rival 600 Sabitlenme Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

selamlar, iki gün önce Steelseries Rival 600 fareyi aldım fakat 1-2 saniye sabit kaldıktan sonra kilitleniyor ve sağa sola hiç bozulmadan dümdüz bir şekilde hareket ettirebiliyorum. Aşağı yukarı yaptığım zaman o sabitlemeden ayrılıp ondan sonra hareket ediyor. Yani takılıyor... Dikkatli bir şekilde bakınca anlaşılıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Daha önce yaşayan var mı? İade mi etmeliyim, lütfen bir yol gösterin... 

not: kullandigim mousepad steelseries dex.

HacKeR_tr tarafından 22/Ağu/19 22:56 tarihinde düzenlenmiştir

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    HacKeR_tr bunu yazdı

selamlar, iki gün önce Steelseries Rival 600 fareyi aldım fakat 1-2 saniye sabit kaldıktan sonra kilitleniyor ve sağa sola hiç bozulmadan dümdüz bir şekilde hareket ettirebiliyorum. Aşağı yukarı yaptığım zaman o sabitlemeden ayrılıp ondan sonra hareket ediyor. Yani takılıyor... Dikkatli bir şekilde bakınca anlaşılıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Daha önce yaşayan var mı? İade mi etmeliyim, lütfen bir yol gösterin... 

not: kullandigim mousepad steelseries dex.

Servisi vardır TR de. Ara bilgi al servisten. Sorunun çözümü yoksa gönder derler zaten. Gönder dediklerinde iade hakkın var ise onu kullan. Gönderip servise başını agritma.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

yazılımda angle snapping var onu kapatman gerekiyor, bozuk değil yani maus rahat ol :D 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 802 Toplam Mesaj: 3
rival 600 rival takılıyor sabitleniyor steelseries