folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Stellarium Mobile Sky Map - Telefon İle Yıldız Ve Gezegenlerin Yerlerini Görün

Stellarium Mobile Sky Map - Telefon İle Yıldız Ve Gezegenlerin Yerlerini Görün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gece telefonu gökyüzüne tutarak o an hangi yıldıza baktığınızı görmenizi sağlayan bir uygulama.

Uygulama ayrıca televizyon uydularının yerlerinide göstermektedir çatıda uydu ayarı falan yapacaksanız bilginiz olsun.

APK İndirme Linki :

https://cloud.mail.ru/public/5F7L/Jp7wommgt

iPhone İndirme Linki :

https://itunes.apple.com/tr/app/stellarium-mobile-sky-map/id643165438?mt=8

mkyb tarafından 10/Eyl/16 02:20 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

tşk ederim dostum indiriyorum

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

buna benzer 1-2 uygulama daha vardı onlarda  güzeldi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Resmin ortasında şeffaf bir dünya olduğunu düşünün ve ona kuş bakışı bakıyormuşuz gibi olsun, (dünyadan zoom out yapınca böyle gösterdi kısaca)

Bunların hepsi dünyanın çevresindeki aktif uydular. Güney yarım kürede nedense daha yoğunlar.

Kırmızı ile çizdiğim griler Tv (iletişim) uydusu. Diğer renkler neye göre değişiyor emin değilim vardır bi numarası elbet.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.stardroid

Buda biraz daha basit başka bir uygulama. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Stellarium ve star walk ikisininde ücretli versiyonlarını kullanıyorum gayette memnunum. Benim gibi samanyolu fotoğrafçılığı ile ilgilenenler varsa tavsiye ederim. Ayrıca hangisiydi bilmiyorum ama ilgi çekebilecek olaylarıda bildirim olarak haber veriyor. Mesela geçen venüs ve mars'ın yan yana gözükeceği zamanı haber verdi. Ara sıra böyle gökyüzü olaylarını haber veriyor ve ya yeni gelişmeleri filan bildiriyor. Ayrıca ayın durumu, ışık populasyonu gibi şeyleride bildiriyorlar. Bu iki uygulama bana fazlasıyla yetiyor.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 754 Toplam Mesaj: 6
yıldız gezegen astroloji