Stok Programi Gerekiyor Ios

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaslar bana bir stok programi gerekiyor. Barkod okuyacak iphone 5 ve uzeri telefonlarda . ve biraz detayli olmasini istiyorum yapabilecek yada tavsiye ettigi bir program olan varmi

Detaylar: Program stok tutacak her urun ayri girilecek barkod okuyacak. Telefon ile urunun barkodu okutuldugunda cikis yapilirsa her 10 cikis yada bu sayi manuel olarak girilsin her 10 perakende cikis yapildiginda bir siparis listesi tutup oraya onu da isim ile eklesin misal    10 farkli model yada markada urun satildi  Bizde siparis verecegimizden siparis listesi acildiginda yazmasi gerekiyor bu urunden 250 vs seklinde gibi  Tsk ederim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masTR
    masTR's avatar
    Erkek

hocam merhaba ,

bahsettiğin programın barkod cihazı üzerinde yazılmış sistemi mevcut.

ürünleri renk/beden gibi kategorilere bölebilirsin ve plasiyer olarak ayırabilirsin.

mevcut programı ios sisteminde tekrar yazılması gerekiyor.

eğer ciddi olarak düşünüyorsan pm den numaramı ve skype adresimi veriyorum geri dönüş sağlarsın

hsyn.ackgz > skype
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Bir cok program var. Satis yapmak icin mi kullanicaksin yoksa stok sayilarini turmak icin mi? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

internet uzerınden kullanabılecegın tılpark var acık kaynak hemde alayını catır cutur yıllık malıyetı alan adı + host catur cutur

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 895 Toplam Mesaj: 4