Şu Mini Anketi Değiştirin Artık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

tahribat bi Yigit Özgur karikaturu ya da Leyla ile Mecnun bolumu gibi oluyor bazen. cok seviyorum.

^^D` aynen. 

~@~

@DE5TROY3R , toprak mı kokuyor, yoksa oksijen veya ozon mu bilmiyorum, ama hoşuma gidiyor o koku. Sanki vücudum yenileniyor..

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

tahribat bi Yigit Özgur karikaturu ya da Leyla ile Mecnun bolumu gibi oluyor bazen. cok seviyorum.

^^D` aynen. 

~@~

@DE5TROY3R , toprak mı kokuyor, yoksa oksijen veya ozon mu bilmiyorum, ama hoşuma gidiyor o koku. Sanki vücudum yenileniyor..

üreyen mantarların kokusu :)

bir biyologtan öğrenildi...

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Belirleyin bi anket ekliyeyim

kime verirdiniz :)

altınıda sen doldur :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Belirleyin bi anket ekliyeyim

kime verirdiniz :)

altınıda sen doldur :)

"Kime verirdiniz?"

Sorusu super olmus. 

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    end bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

^^D` aynen. 

~@~

bir biyologtan öğrenildi...

nasıl mantar kokusu; bu mantar Toprakta mı, ağaçta mı, insanda mı, havada mı? yoksa kokan mantar'ın  spor'ları mı?

koku dediğimiz şey gaz gibi de, bu kadar hızlı yayılamaz diye düşünüyorum ki, bildiğin küçük bahçeli koca blok apartman'ların  civarında da o, aynı kokuyu alıyorum. 

bu parça da sana gelsin ; ac/dc, hells bells. ^^` bütün albüm'leri değil ama bu parçaları istisna. brutal.,

~@~

@ErAlp,  3 harf'liye verecem, sen kime verecen?

(drive2011~ a real hero, nightCall,  under ur spell )

~@~

@BlackHammer, ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 17/Haz/20 20:27 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Birkaç gün önce bir arkadaşımı kefil etmek istedim, işlemler çalışmadığından under'a mesaj attım, holy'nin el atmasını bekliyoruz dedi.

Ben de gidip https://www.tahribat.com/forum/tbt-open-source-projesi--238162 konusunu hortlatayım dedim fakat yarım hortladı, aktif konulara düştü, anasayfaya düşmedi. Velhasıl kelam hala open source olarak foruma girişsek mi diye düşünüyorum. 

Sadece bi imza..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    end bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

^^D` aynen. 

~@~

@DE5TROY3R , toprak mı kokuyor, yoksa oksijen veya ozon mu bilmiyorum, ama hoşuma gidiyor o koku. Sanki vücud'um yenileniyor.. 

ama özellikle Yağmur dindikten sonra oluşan koku.

bir biyolog'tan öğrenildi...

bi up'da'a   yapayım. belki başka fikri olanlar da olabilir. 

bu Şapkalı mantarların kokusu mu, yada İpliksi mantarların yada Tek hücreli Mantarların kokusu mu?

sorsana bi o Biyolog'a, belirli bir Tür'ü-Cins'i-Takım'ı-Aile'si-Sınıfı var mıymış o mantar'lardan kokuya sebep olanın? (o biyolog, öğrenci mi, akademi'de makam sahibi mi(meraktan. hani. öyle çok da, bu anlamda bir önemi yok. ne söylerse kabulüm.))

RitmFarbRacourci tarafından 23/Haz/20 19:36 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

buda 6 aykalır artık heralde sanırsam 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 9837 Toplam Mesaj: 59
mini anket deyişşin