folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Şu Mini Bilgisayarı Nereden Alırım?

Şu Mini Bilgisayarı Nereden Alırım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

ürün bu arkadaşlar üzerinde windows 10 koşuyor

https://www.pipo-store.com/pipo-x3-multifunction-pos.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    securespy
    securespy's avatar
    Erkek

https://tr.banggood.com/PIPO-X3-32GB-Intel-Z8350-Quad-Core-8_9-Inch-Windows-10-TV-Box-Tablet-POS-Thermal-Receipt-Printer-p-1471613.html?cur_warehouse=CN adresinden Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) ve Nakliye Sigortası seçenekleri ile 1352 TL'ye alabilirsiniz hocam. Ekstra vergi ödemezsiniz. Ürün size Yurtiçi Kargo ile teslim edilir. Tahminen 15-20 gün aralığında teslim edilir. (Link referanssızdır.)

Yoruldum..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

çinden geliyor sanırım bu hocam şu sıra orası tehlikeli. direk türkiyede yok sanırım bu ürün 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çinden alsan zaten sağlam vergi + TRT bandrol vergisi vermek zorundasın. 1400'e falan gelir cihaz sana.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çinden alsan zaten sağlam vergi + TRT bandrol vergisi vermek zorundasın. 1400'e falan gelir cihaz sana.

+ wuhan virüsü :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

+ wuhan virüsü :)

Geriye kalan her şey için MasterCard.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Koşmasın .. adam gibi sakin sakin  çalışsın.. yorulur sonra

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

n11.com'dan Hometech eBox-C Z8350 2GB 32GB W10H 7" Mini PC 1280x800 IPS, WiF seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

https://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/hometech-ebox-c-z8350-2gb-32gb-w10h-7-mini-pc-1280x800-ips-wif-P408922139

Toplam Hit: 1177 Toplam Mesaj: 8
pc