folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Su Torrentciler Ne Kadar Serefsiz !

Su Torrentciler Ne Kadar Serefsiz !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

hayret ya ben 3 yildir aktif torrent kullanicisiyim hitlerim ratio durumlarim gayet iyi, downloadim uploadim ama bana bu gune kadar 2 defa denk geldi. oda uyeliksiz torrent sitelerinden, aradigim herseyi ama herseyi buldum torrentte hatta linki gormek icin uye ol sacmaliklariyla ugrasmaktansa 3-4 saglam torrent sitesinde uyeliginiz olsun yeterli, pasa pasa doya doya kullanin internet alemini :D

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

MikRoBiT bunu yazdı:
    -----------------------------

Prometheus bunu yazdı:

şimdiye kadar kaç kere torrente dosya yükledin? böylece oraya yükleyip bişeyler yapmaya çalışanlara hakaret etme hakkın görece olarak ortaya çıkabilir en azından

cracklerin nerden bulursan bul %99unun virüslü trojanlı olduğundan haberin var mı?

virüslü olmayan crackleri bulsan bile bunların da antivirüsler tarafından virüs olarak algılanacağından haberin var mı?

Bunlar doğal şeyler.. Madem biliyosun virüslü olduğunu niye indiriyosun niye açıyosun ? Alış bunlara ;) Her virüslü dosyada bu adamlar ne şerefsiz diyede konu açma.. Ve kimseyide küçümseme... ;)

ben crackler lara laf etmedim , bu torrentcilere laf ettim, benimde arkadasim var torrentlere dosya yukluyor. gerizekali buldugu programlarin crack dosyalarina , prorati editleyip basiyordu. sonra trojani yediklerinde , istedikleri gibi bilgisayarlarina giriyordu. Sonra bu spastik " ben hackerim" diye geciniyordu.

ben bunlara kiziyorum .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

hangi Crack dosyasında virus yoktur :)) soyleyin bakalım kimse babasının hayrına birseyler yapmaz yapıyorsada bisiler kazanmak icin yapıyor :) bu arada torent nedir :P

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 1462 Toplam Mesaj: 14