folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Şu Tür İş İlanları Neyin Nesidir Yahu?

Şu Tür İş İlanları Neyin Nesidir Yahu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ
    AYLIK 1000TL5000TL ARASI KAZANMAK MÜMKÜN
    EK GELİR VEYA İŞ e İHTiYACI OLANLAR.
    EV HANIMLARI,MEMURLAR, HER MESLEKTEN KİŞİLERE İŞ
    VEYA EK GELİR İMKANI SUNUYORUZ.
    SİTEMİZDEN ÖN BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BİZE
    ULAŞABİLİRSİNİZ...Bilgi:> http://link verilir

----------------------------

İnternet Üzerinden EK İŞ FIRSATI
    Daha önce hiç fırsat kaçırdınız mı? O kaçırdığınız fırsatın fırsat olduğunu ne zaman anladınız? Kaçtığı Zaman! Kendinize zaman zaman şu soruyu sorduğunuz oluyor mu? Başka bir yol olmalı; daha rahat, daha az karmaşık... Biz bu yolu bulduk... % 100 Türk Şirketi Sadece ilk Yılında Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketi unvanını yakaladık.
    Bilgi:> http://link verilir yine

------------------------

Online tabanlı projemizde çalışacak iş disiplinine sahip, çalışkan güvenilir ve eğitime açık kişiler aranmaktadır bilgi için adresimiz
    Detaylı Bilgi ve Ön Başvuru İçin Buraya Tıklayınız : http://link verilir

yani bizim bir arkadaş var evinde bir sitenin içerik editörü olarak çalışıyor şimdi bu gibi bişey mi diye merak ettim..

normalde spam diye sallıyordum ama amacı ne bunu her gruba yazıp link vermenin.. amaç bilgi toplamak mı nedir? yani spamın da bir amacı vardır eğer spamsa..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Çoğu Herbalife, Forever Living tarzı şeyler. İçinde gerçekten kazandıran var mı dersen, vardır. Ama yani her isteyen kazanamaz. 

Arkadaşanın tarzında iş sahibi olmak için r10 de çevre edinmen gerek yada devamlı çalışacak iyi birini bulman.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Birde Forever Living ile Herbalife tarzı birçok şirket ortaya çıktı onlarda vardır. Ama o alanda kazanmak için risk edecek para, yeri geldiğin fazla uyanık olmak vs vs...

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

bknz : saadet zinciri

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

hee şu network dolandırıcı silsilesi yani..  tamam şimdi anladım.. hiç sormadım da sen necisin naparsın diye.. hep spamdır bilgi falan topluyordur falan diye görmezden geldim ama bu akşam aklıma takıldıydı..

neyse o modern saadet zincirlerinden birkaçını bilirim.. site satıyoruz ayağına paranı alır sonra zengin olucaz derler. derlerde derler..

ama böyle netten yapanı duymamıştım.. eyw. sağolun cevabı aldım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

başkalarına bizim muhteşem ürünlerimizi satarak servet sahibi olabilirsiniz bakın ben nasıl oldum? ek iş olarak başlamıştım ama artık kendi işimi yapmıyorum bile. ürünlerimiz harika olduğundan satmak çok kolaydır. ama önce 500 liralık ürün satın alarak başlamalısınız.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

başkalarına bizim muhteşem ürünlerimizi satarak servet sahibi olabilirsiniz bakın ben nasıl oldum? ek iş olarak başlamıştım ama artık kendi işimi yapmıyorum bile. ürünlerimiz harika olduğundan satmak çok kolaydır. ama önce 500 liralık ürün satın alarak başlamalısınız.

:D ahahaha aynen dediğin gibi.. araba kiralayıp geliyorlar sonra bak biz bu işten kazandık sende başlarsan kazanırsın imajı vermeye çalışıyorlar.. birde eğitim seminerleri düzenliyorlar seminerin asıl teması : nasıl dost kazıklanır, nasıl kandırılır, nasıl bu işe sokulur vs.

Toplam Hit: 1249 Toplam Mesaj: 7