Subseven 2.2 Serverde Yardım!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxxfloodxxx
    xxxfloodxxx's avatar
    Erkek
    ustalar ben subseven 2.2 de edit serverdan serverda istediim ozellikleri yapiyorum sora save ediyorum fakat başka bi dosya oluşturyo(cfg) uzantılı!!ben makinaya hangisini  gondercem acaba?? 2sini birdenmi yoksa o servere savlemiş oluyomu direk .serveri mi yollicam yine???saygılar....

no risk no fun....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

client sen o ayarları yaptıktan sora server.exe ye gerekli ayarları kaydediyor. cfg uzantılı dosya ise senin daha yaptığın ayarların gelecek sefer geçerli olması için progrmanım ayarları kaydettiği kayit dosyası..  sen server.exe yi gönder.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxxfloodxxx
    xxxfloodxxx's avatar
    Erkek
    Allah senden razı olsun ustam....vala 1 aydır foruma yazıyorum bunu sonunda cwp geldi cok saol!!!son bi sorum var subseven serveri(subseven 2.2) xpde işe yariyomu??yani gondercem makina xp cunku!!??saygılar....

no risk no fun....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxxfloodxxx
    xxxfloodxxx's avatar
    Erkek
    bide ustam. startup methodsda( şuan registry Runservice bide new method #3 (marklord) işaretli)neyi işaretlemem lazım xpde çalışması için şimdidn tşk..eyv!!

no risk no fun....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

orada tüm methotları seç... birisi olmazsa diğeri çalışır...

işletimi sisteminin ne olduğu önemli değil. fakat xp de firewall aktif ise bi bokluk çıkartabilir denemedim. sen bir dene bakalım.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxxfloodxxx
    xxxfloodxxx's avatar
    Erkek
    tmm usta saol...yok gondercem bilgide firewall yok biliyorum ve bilgiden çakmıyo ztn....!!he bide son bi sorum wardı usta, port aralıkları 2048 - 65536 arasındaymış subseven 2.2 nin programın readmi dos.da yaziyo!!ben bunların arasında kendime bi gore bi sayı verdim (örn: 34458) çalışırmı????şimdiedn saol...

no risk no fun....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

istediğin rakamı verebilirsin..

yanlız o portun başka bir program tarafından kullanılmaması gerek...

mesela 80. ci portu koyarsan olmaz :D

kafana görebir sayı verebilirsin.. bu arada o portun başka program veya trojanlar tarafından kullanılıp kullanılmadığını döküman arşivi>port listesi dökümanınıda bakabilirsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxxfloodxxx
    xxxfloodxxx's avatar
    Erkek
    eyvallah ustam!!!!!!!sen mail hackden anliyomusn ??? hotmail hacking ama!

no risk no fun....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxxfloodxxx
    xxxfloodxxx's avatar
    Erkek
    hacklemem gereken bitane varda cok onemli ama anlamiyorum malesef o işten.....biliyosan ve yardımcı olursan cok sevinirm be ustam ya

no risk no fun....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersence
    ersence's avatar
    Erkek
    Yaw kardesler herkes bole konusuo bu program hakkında bn delırcem :((( bırı nerden ındırcemı solesın ltfnnnn
    lınkı soleyın bnde ındırmek ıstıyrmm...
    cvp beklıcem ltfn kardeslerrr...
    ....

merhaba arkadaslar bilgi alındıkca cogalır haydı bıldıklerımızı paylasalım <br>
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FienDisHMan
    FienDisHMan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

millattan kalma trojanı kullanan var halen demek bişey diecem en dandik anti. bile sub. sev. server tanır ki ayrıca ağ arkasındaki  pc bağlanma özelliği yok biliyorum dial up kullanan kalmadı sadece keyloger özelliğinden istifade edebilirsin

DiKKaT KöPeK VaR..!!!
Toplam Hit: 2931 Toplam Mesaj: 11