Sunu Hazırlamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TncY
    TncY's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Ben accessde diploma programı yaptım diğer öğrencilerin hiç biri yapamadı ben yaptım sadece hocada buna karşılık nasıl yaptına dair bir sunu hazırla arkadaşlarınada öğret dedi bende daha önce hiç sunu yapmadım powerpointle sunu yapacam ama içerik hakkında nasıl bi görüş izlemem lazım yapılan programı sunu ile anlatmak zor o yüzden yardımcı olun ne yapmam lazım selametle..

MEVZU-U VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR ! SaBRıM SeLaMeTiMSe iNTiKaMıM FeLaKeTiMDiR ! <br>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    arkadasim yavas yavas yap ve her asamada prt scr tusuna bas ekranin fotografini cekiyor sonra onu word a yata baska ne kullaniyosan o programe paste yap her asama icin ayri ayri yap sonra bu sayfalari slayt yap

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TncY
    TncY's avatar
    Erkek
    üstad dediğini yapıyorumda programı yapma bayağı zaman oluyo resimlerle anlatmasam olmazmı yani direk desem bir form oluştur bir tablo oluştur bende oluşturduğum tablonun felan resmini çekip koysam ve nasıl yapıldığına dair bilgileri ben anlatsam arkadaşlara olmazmı

MEVZU-U VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR ! SaBRıM SeLaMeTiMSe iNTiKaMıM FeLaKeTiMDiR ! <br>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

masa üstü kayıt programı: yaptıgın herşeyi kaydeder video olarak yada swf olarak çevirirsin.. camtasia studio googleden bulabilirsin

yada: http://www.bbsoftware.co.uk/products/bbflbk.exe 

görüntüye ses resim de eklenebiliyormuş.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    evet masa ustu kayit programida olur alta hos bi muzik eklersin bide sesini kaydedersin.guzel olur yada tek tek slaytda en iyisi ayakta anlatirsin felan havan olur

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TncY
    TncY's avatar
    Erkek
    Eyw arkadaşlar dedikleriniz süper yapmaya çalışıcam yapıncada sizlerle paylaşırım nasıl olmuş bakarsınız selametle.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

st_anger_07 bunu yazdı:
    -----------------------------
    evet masa ustu kayit programida olur alta hos bi muzik eklersin bide sesini kaydedersin.guzel olur yada tek tek slaytda en iyisi ayakta anlatirsin felan havan olur
    -----------------------------

bu işlerin havası falan kalmadı söndü..BT/bilişim/internet.sen umarım tatmin olursun, hakkettiğinin karşılıgında saygınlık alırsın.saçmaladım işte yaa ne alakası var şimdi dim :D

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TncY
    TncY's avatar
    Erkek
    BB FlashBack Recorder seiali felan varmı..?

Toplam Hit: 1247 Toplam Mesaj: 8