folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Süper Çocuklar

Süper Çocuklar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Gunduz bunu yazdı:
    -----------------------------

birisi bunlarin hepsinin ejdadini sikecek :)

2011 e cok kalmadi :)

-----------------------------

yok ya

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Burası özgür bir platform başlığı düzeltiyorum ; Orrrrrrrrrrrrrrrrospu Çocukları olacak.Yetkim olsa şerrefsizim aynende böyle yapardım.Halen bunları savunanlar war.Bu adamalrın babaları bakan olmadan öncde mi wardı milyon dolarları ? Yada siz milyon doları mı Tl cinsinden hesaplama özürlüsünüz ?

Biryerlerden parayı bulup TAP'ı bi kurayım,iktidara bi geçeyim Ölmüş bakanlar hakkında bile dava açıcam amq ! Bunlar bunun hesabını veremezler.Ne bu dünyada nede ahirette ki zaten en çok ahiret kısmını görmek istiyorum.Birini dolandırırsın sadece o kişinin kul hakkına girer kamu malından 1ytl çalsan 75milyonun hakkını yersin nasıl bir olay böyle bir hakkı ödeyebilir ? Vatanı işgalden kurtarsan yine ödeyemezsin ! Ama herşey chpnin politikasından kaynaklanıyor vakti zamanında otton boktan şeylerden o kadar ayaklandılar ki millet chpyi iftira atıyor sandı.Şimdide çarşaf falan giydiriyor üyelerine bu millet artık sana inanır mı ? Zaten seçimlerde yine kazanacağı su götürmez gerçek maalesef.En büyük koz chpdeydi haliyle sen seçim için akpden sonra en büyük partiysen yaptıkalrına dikkat edecektin.Şimdi yeni bir partiden başka umut yok.Osman Paşa için umutluyduk ama meltem gibi esti geçti.Yok yaa bu memleketi benden baska kurtaracak yok yine iş başa düştü mq herşey para mı ulan herşey paramı haa söyleyin !Param olmadan parti kuramaz mıyım amq ! Parası olmayan bu memleket için birşeyler yapamaz mı ! 

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    vay be bende sıfırdan nasıl zengin olurum die hep merak ediyodum

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek