folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Superdsl Tarife?

Superdsl Tarife?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------

BigBoss önceleri bende TTNeT e küfür ederdim. Sonra işin içine girince ve insanların bir çoğunun ne kadar adi, şerefsiz ve zeytinyağı olduğunu görünce ayakta değil amuda kaldırıp sikse yeri olduğu kanaatindeyim.

Ve bende sen ne ödüyorsan onu ödüyorum. 1024/256 kb, limitli 4 gb kullanıcısıyım. Bence gayet normal.

Sana bunları örneklerle açıklamak isterim, bunlar sadece bana gelen binlerce çağrılardan bir kaçı...

* Adam komşusunun kablosuz modemine bağlanmaya çalışır bağlanamaz açar küfür eder...

*Adam ben bunun parasını veriyom lan nasıl internete giremiyorum der @ işaretini 45 dk da yaptıramazsın...

*Adam öküzdür konusmasını bilmez ben günde 14 saat çalışıyorum amk para veriyorum der...

*Adam ben mühendisim der, suan boğaz köprüsündeyim trafik var laptobumu açtım neden modemimi görmüyor der...

*Kadın arar, ben bu hizmeti alıyorum, ayrıyeten kocamla aram iyi değil, hamile kalmak istiyorum der...

*Kadın arar, gelinim evden kaçtı, yardım der... (Peki bu mal kadın aradığı yerin adsl hizmeti verdiğini bilmez mi)

*Adam ben falanca unv den mezun olan bilgisayar mühendisiyim der, ben geçen hafta 300Mbyte ile bağlanıyordum, siz internetimi bozdunuz der...

*Msn si çalınmıştır, açar yardım ister.

*Ben cam açamıyorum yardım.

*Cam de çirkin çıkıyorum, kızlar bakmıyor yardım.

*Çok yakından tanıdığımız bir bayan sanatçı arar, kamoyuna mal olmuş çok zeki bir bayanımız, ben neden internete girmiyorum diye sinirlenir, meğerse geçen hafta hattını iptal ettirmiş, sonra olsun ben yinede girecem der... 

*En çileden çıkaran olay ise salı günü googlenin serverlerinde sorun vardı, 3 saat içinde binlerce insan sırf googleye giremedikleri için bizim internetimiz neden yokkkkkkkkkkkk dei kafa ütüledi. Sorunu anlattım googleden kaynaklanıyor dedim, ben başka hangi siteye girecem 29 ytl para veriyorum, googleyi düzeltin diyor.

Bunlar sadece bazıları. Günde yaklaşık 180 civarında çağrı alıyorum, bunun en fazla 30 tanesi efendi, mülayim insanlardır. Gerisi bu tarz...

Şimdi gelelim senin soruna TTNeT adamı ayakta zikiyor diyorsun. Gel ist da isen seni TTNeT e sokacam, sadece 1 ay eğitim al, 1 gün çağrı dinle, konus. Eğer 4 saat hiç sinirlenmeden, küfür etmeden çalışabilirsen gel ben sana 1 aylık maaşımı vereceğim.

-----------------------------

tahmin edebiliyorum hocam =) bi ara reklamlarda benim pc'min kahve tutacağı bozuldu hikayesini andıracak şeyler oluyor Türkiye'de =) 

sende akşam akşam kendini yıpratma.bu tür konulara pek bakma =) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek

Ohooo bilgisayarsız internete girmeye çalışanları niye söylemiyosun olm aaa unutma saygı değer insanlarımızı :D

Toplam Hit: 2831 Toplam Mesaj: 23