folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Süperonline Bağlantı Sorunu

Süperonline Bağlantı Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar, ttnet kullancısıydım internetim 1mb sınırsızdı aylık 49 veriyodum + ev telefonu geliyodu 30-35de oluyodu fatura aylık 80-85. (Zaten konuş konuşma 20 lira veriyosun) 

1 ay önce turkcell süperonlinedan aradılar 8mb internet+aylık 100dk konuşma(yurt içi yurt dışı farketmiyo) 55 lira diye. 2 yıllık sözleşme imzalatıyolar bu 2 yıl fiyattada değişiklik olmuyo. Herneyse salaklık ettim geçtim. Önceden 1mb de videoları hd izleyemesemde 360da veya 480 de rahat rahat izliyodum şimdi 360 da videoları izlemek inkansız. Müşteri hizmetlerini 2 günde bi arıyorum dedikleri herşeyi 2 günde bi tekrarlatıyolar şurdan hızını testet şu dns yi kullan cart curt. En sonunda bişey bulamıyolar modeminiz arzalı olabilir en yakın tim merkezinden değiştirin diyolar, eskişehirdeki tüm tim merkezleri gezdim hiç birinde de modem yok. En sonunda hattınız 8mb desteklemiyo dediler çıktılar işin içinden. Ulan şerefsizler madem desteklemiyo niye arayıp beni hızınız şöyle olcak böyle olcak diye boş vaatler veriyosunuz niye yiyemiceğiniz şeyin altına yatıyosunuz. Sözleşmeyi iptal ediyim dedim iptali için 38 lira para ödemem gerekiyomuş hadi parayı ödedim yine kurtulamıyorum senelerdir kullandığım ev telefonu numarasıda iptal oluyomuş ve tekrar o numarayı alamıyomuşum..

Hakkımı en iyi nerde aramalıyım bi yol yordam gösterin kafayı yicem vallahi ttneti özledim ya :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek

hocam sol un havuzunda 1 ay bekler numara türktelekoma gidip hattını taşıyabilirsin

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek
    ergingur bunu yazdı

hocam sol un havuzunda 1 ay bekler numara türktelekoma gidip hattını taşıyabilirsin

Şerefsizler numarayı bile geri alamazsınız diyo, hayatı yalan dolan bu turkcellin insan becermekten başka bişey yaptıkları yok.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek

eğer aksi bi durum olursa 1 haftalık bir abone açtır,hattı sol ün havuzundan geri aldır,sonra tt ye taşı,1 hafta içinde iptal etmende herhangi bir cayma bedeli çıkmaz

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Walla benı de aradılar aynı sekılde , verıp veremeyeceklerını bılmıyorum ama geçmedim bile.

Bundan 3 - 4 ay öncesıne kadar 50 küsür TTNET e öduyordum gıttım kapatıcam dedım , netlimitsiz bişi dedıler 50GB AKK var ama onu da gecsen 3mbit e dusuyor. Telefonu da tasıdılar bır yere (TTNET - TELEKOM hangısı bılmıyorum) Telefona da sadece konusursan para gelecek sekılde yaptılar :D 4 aydan berı ahızeyı kaldrımıyorum , Zırnık para gelmedı :D İnternet hızım mı? Dün aksam speedtest.net yaptıgımda 6.78 di :)  Bence gayet iyi.

İyi de olsa kötu de olsa bence yıne de TTNET le ıdare etcez.

TTNET in veremedıgı hızı , olmayan altyapıyı TurkcellSuperOnlıne nasıl verecek kı?

Hatta TTNET e sordum 65 TL ye 16Mbit paket var geceyım mı dıye , abı gecme hattın en fazla 12 Mbit desteklıyor dedıler.

Bence böyle yapmaları daha guzel.

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hocam hız testinde sonuç ne çıkıyor? Modeminin arayüzüne girip hat değerlerine bakabilir misin? Komşularında internet hızı nasıl?

Snr margin, attenuation, data rate gibi değerler lazım.

Downstream Upstream  
    SNR Margin
    :
    8.1 12.9 db
    Line Attenuation
    :
    0.0 3.1 db
    Data Rate
    :
    22250 975 kbps

Tüm bina 1-2 mbit hız alıyorsanız yapabilecek birşey yok ama komşularının hızı yüksekse seninkide yükselebilir.

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek

TTNetin a.g ! sinirsiz net kullaniyorum 103 lira geçirdiler !

Ey TÜRK!Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer yarılmadıkça,senin ilini ve töreni kim bozabilir.Titre ve özüne dön.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

müridler eski smile abonesiyim -dsmartnet olmuş şimdi ismi.. neyse sözleşmem bitti. 

superonline 16 mb kadar limitsize geçmeyi düşünüyorum 

ilk 4 ay 9.90tl sonra 64tl modem hediye veriyorlarmış sözleşme bitince geri alıyorlar.

aktivasyon bedeli yok ancak ilk açılışta 13 tl  bir damga vergisi varmış.

ne dersiniz geçeyim mi superonline'a ?

yoksa ttnet'e geçicem ama hiç bulaşmak istemiyorum ttnete ?

http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=46&d=dunya-999a-parmaginin-ucunda&t=1

cann tarafından 28/Ara/12 09:37 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
Toplam Hit: 1789 Toplam Mesaj: 8