folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Pppoe Şifresi Yardım

Superonline Pppoe Şifresi Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irtifa
    irtifa's avatar
    Erkek

arkadaşlar superonline fiber tılgın modem var yerine asus modemi kullanmak istiyorum fakat superonline pppoe şifresini vermiyor. internet üzerinde birkaç program denedim dialupass gibi fakat bulamadım. güncel bir yöntem bilen var mı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    irtifa bunu yazdı

arkadaşlar superonline fiber tılgın modem var yerine asus modemi kullanmak istiyorum fakat superonline pppoe şifresini vermiyor. internet üzerinde birkaç program denedim dialupass gibi fakat bulamadım. güncel bir yöntem bilen var mı ?

Ayarları kaydet diye bir seçenek carsay onu seç masaüstüne kaydet not defteri ile aç belki olır. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irtifa
    irtifa's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    irtifa bunu yazdı

Ayarları kaydet diye bir seçenek carsay onu seç masaüstüne kaydet not defteri ile aç belki olır. 

modemin arayüz sayfasında öyle bir özellik yok, sayfa kaynağı görüntüle yöntemide işe yaramıyor "********" şeklinde görünüyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

bu bana da lazım, takip.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
Toplam Hit: 1099 Toplam Mesaj: 4
superonline