folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Tarife Seçimi

Superonline Tarife Seçimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

beyler dört dörtük tarife paketini kullann varmı faturalar sabitmi geliyor?

gsmi turkcele taşıyıp bu dörtlük tarifeye geçmeyi düşünüyorum 89 lira diyor. Kullanm varsa yeşillendirsin

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Superonline kullaniyorum epeydir fatura hep sabit 10 kurus daha sapma olmadi bende o konuda iyiler. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Superonline kullaniyorum epeydir fatura hep sabit 10 kurus daha sapma olmadi bende o konuda iyiler. 

Teşekkür ederim Onu biliyorum. Bu farkli gsm ile birleşip tek fatura oluyor Tukcell gsm kullanmadım ordan giydirirlermi diye kullanan varsa araştırıyorum.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Bende o tarifeyi kullanıyorum hocam gayet memnunum. Akkli minimum 20 mpbs akksiz 7-10 mpbs arasını görüyorum her zaman.  Bu zamana kadar hiç kopma düşme olmadı. Fatıralandırma olarakta yüksek ücret ödemedim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bende süper avcı tarifesindeyim 5-6 yıl oldu ama fiyat aynı konuya ilgiliyim ekonomikmidir nwdir bu olay aklımda benimdw.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NightShadow
    NightShadow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sabit geliyo birini ödüyosun 2si1 arada oluyo.

Everything that has a beginning has an end.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

benim kendi telefonum Turkcell ve tarifemde  25 TL olandan ama nedense her ay 26.50 ödüyorum :D 

Ayrıca internette Superonline'ın onada 69 lira SABİT fiyat ödüyorum.

Şuanda her ikisindende memnunum. Daha bir kötülüklerini göremedim. Ping problemim 1 kez oldu onunda aradığımda 5 dakika içinde çözdüler :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

eyvallah beyler. 75 mb a kadar hat destekliyormuş. 25 mb üniversite kampnyasından başvurmuştum hattım Turkcele taşınınca 50 mb dort dortluk tarifeye geçeceğim. Apple customer care ile yarışabilecek bir müşteri hizmletleri var. adamlar gerçekten çok iyi.

Konunun altında bugün Turk Telekom ile aramızda geçen bir diyaloguda anlatmak istiyorum.

Şimdi benim eve vdsl hattı sokaktaki fiber kutudan buluşturacak olan kişi aradı.  adres sordu tarif ettim vs kutunun başındaymış zaten

aramızda geçen hatırladığım kadarı ile aktarıyorum.

- adresi tarif ettikten sonra ben

- birşey soracağım

-buyurun

-beyefendi madem benim sokağın başında fiber kutu varda bizim sitede neden fiber altyapı yok.

-beyefendi maliyetten dolayı vs olabilir tam bilmiyorum

- tamam

-peki vdsl hızı en fazla şuan kaça kadar destekliyor o kutu yani benim daireye kaç basar hattı

bundan sonraki konuşmaya dikkat.

-valla beyefendi ben Türk telekom çalışnym sizin aboneliğiniz Turkcell şimdi bize göre 50 mb turkcele gore 25 mb oluyor bize gore 25 mb onlara gore 8 yada 16 oluyor o yuzden siz kaç anlaştınız bilmiyorum elimdeki iş formunda da gözükmüyor bize verdiğimiz hızla Tukcell farklı tarifeyi farklı veriyor :)

anlayan anladı rakamlara dikkat!

hani hiç duydunuzmu. TTNET te iken 24 mb anlaşmam vardı film bile hd izleyemiyodum hattı kontrol ettiğimde 22-23 mb gözüküyor am açok yavaş.

Tukcell 8 mb e geçtim 6mb hız görünüyor ama çok hızlı!! sanki 25 mb gibi

alın size nedeni elimde teknik veriler yok  kesin böyledir diyemem. ama adamın böyle demesi sizce de böyle birşeyin varlığından şüphe ettirmezmi?

siyahbereli tarafından 30/Ara/16 09:18 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Benim bu ay AKK doldu hız 3 mbit e düştü ama ona rağmen 720p online dizi izleyebiliyorum. Yine Tivibu Go da HD yayın izleyebiliyorum. Baksan 3 mbit ama iyi yani.

Not late for nothing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

Superonline Tarife Seçimi bende gecegimde.kararsizim kaldim.ttnetin altyapisi degilmi bu.kotaniz dolunca hiziniz 24 den 3 degide 8-16 arasina düşer falan dediler.tavsiye edermisiniz.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
Toplam Hit: 1215 Toplam Mesaj: 10
vdsl