folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Tavsiye Edermisiniz?

Superonline Tavsiye Edermisiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Madem konu açıldı bana da oneri lazım.

Hiz ve akn onemli degil(3 mbit bile yeter). yeterki sinirsiz ve ucuz olsun. Ah sokagimda kablo net olssydi 30 liraya internet ne guzeldi.

Tavsiyeniz?

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Hiz ve akn onemli degil(3 mbit bile yeter). yeterki sinirsiz ve ucuz olsun. Ah sokagimda kablo net olssydi 30 liraya internet ne guzeldi.

Tavsiyeniz?

Hocam hem sınırsız hem ucuz :D Türkiyede değilsin sanırım :) 

Sınırsız dan kastınız akn siz olsunsa fiyatlar çok uçuk. AKN li sınırsızlar var Türk usulü TTNET de şuanda akn 35gb 24mbit fiber 59TL 

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Tavsiyeniz?

Sınırsız dan kastınız akn siz olsunsa fiyatlar çok uçuk. AKN li sınırsızlar var Türk usulü TTNET de şuanda akn 35gb 24mbit fiber 59TL 

Uzulerek soyluyorum ki maalesef Türkiyedeyim :)

Hocam kablonet fiyatlari cok iyi. Ornegin 25gb akn li 25mb hiz ile 30 liraya internet var ama sokagimda kablonet yok. Bu fiyat bence cok iyi, cunku cok fazla internete girmiyoruz, arada youtube falan girer arada film indirurim.

Ttnet 59 lira verene kadar 60 liraya turknet dah mantikli. En azindan akn yuksek ve  taahhut yok.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Tavsiyeniz?

Uzulerek soyluyorum ki maalesef Türkiyedeyim :)

Hocam kablonet fiyatlari cok iyi. Ornegin 25gb akn li 25mb hiz ile 30 liraya internet var ama sokagimda kablonet yok. Bu fiyat bence cok iyi, cunku cok fazla internete girmiyoruz, arada youtube falan girer arada film indirurim.

Ttnet 59 lira verene kadar 60 liraya turknet dah mantikli. En azindan akn yuksek ve  taahhut yok.

Bölgende varsa alabilirsinde arkadaşların agı çok az bende bakmıştım. Genel olarak konuşursak net saglayıcısı kendi altyapısını kullanmıyorsa ben çevremde gördügüm olaylar dan çıkarımım ile TTNET kullanmak en mantıklısıdır. Yoksa en ufak sorunda hop ttnet in kucagına atıolar uğraş dur.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek

Ben de bi soru sorayım, Bizim telefon hattından alt katımızdaki vatandaş internet kullanıyor(TTNET) ben de eve internet bağlatmak istiyorum (Süperonline), onların ev telefonu olmadığı için bizden çekiyorlar onları iptal etmek mümkün değil taahütlü girdiler, ben şimdi internet bağlatmak istediğim de bize yeni bi telefon daha mı çekerler yoksa aynı hattan kullanabilir miyim?

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Hocalar superonline'da kaç ay fatura ödemeyince hizmeti kesiyorlar? Ara sıra yatırmayı unutuyorduk türktelekomda aç-kapa ödemeyelim boşu boşuna.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

turkcell in verdiği her bir hizmeti ayrı ayrı sikeyim 

tam bir orospu çocukları 

verdiği hizmet iyi eyvallah internetimde sıkıntı yok taş gibi ama ne zaman bir sorun çıksa bir şey olsa o kadar lanet işi bilmeyen yada yapmak istemeyen mi diyeyim ne diyeyim bir kadroları var insanı katil ederler 

şu genel müdüre mail atma muhabbeti için mail adreslerini arıyorum ama bulamadım bulsam oraya saydırcam 

anca reklam yapsınlar turkcellin çekim gücü siksin seni celocanın çükü 

kbakmayın adoslar çok bilendim bunlara

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Ben sol kullaniyorum. 25mbps 50gb akk ( akk sonrasi 3mbps) fiber net  + turkcell tv 60TL

Memnunum..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

turkcell in verdiği her bir hizmeti ayrı ayrı sikeyim 

tam bir orospu çocukları 

verdiği hizmet iyi eyvallah internetimde sıkıntı yok taş gibi ama ne zaman bir sorun çıksa bir şey olsa o kadar lanet işi bilmeyen yada yapmak istemeyen mi diyeyim ne diyeyim bir kadroları var insanı katil ederler 

şu genel müdüre mail atma muhabbeti için mail adreslerini arıyorum ama bulamadım bulsam oraya saydırcam 

anca reklam yapsınlar turkcellin çekim gücü siksin seni celocanın çükü 

kbakmayın adoslar çok bilendim bunlara

Sana denk gelmistir haci. Bana da ttnette hep sikimsonik elemanlar denk geliyordu hatta bi ara su meshur 'abiler'den biriyle konustum deli etti beni ins diyerek sorunu cozmeye calisiyordu.

Solda hep anlayisli kisiler denk geldi. Kac kez beklerken oyun muhabbeti yaptik bi hatunla lol muhabbeti yaptik tr'de oynanmaz geyigi filan :F 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 1852 Toplam Mesaj: 20
internet