folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Ve Kotalı Fiber Hakkında

Superonline Ve Kotalı Fiber Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

Merhaba,

Superonline'a yeni geçtim kota politikaları ile ilgili bir bilgim yok. 50gb kotalı kullanıyorum aşınca otomatik olarak mı hız düşüyor ya da düşüyor mu? tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Turk-Telekom-Ttnet-Firsatlari-Kampanyalari-Sormak-Istedikleriniz-146924/

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

warlock bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.tahribat.com/Forum-Turk-Telekom-Ttnet-Firsatlari-Kampanyalari-Sormak-Istedikleriniz-146924/

başlığı okusana bi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

3 gündür fiberdeyim 25 gb lık benimki 50 ye yükselticem çünkü doldu ve 20 mbps hızım şu anda 1 mbps yani evet düşürüyorlar.Araştırdım adil kullanım limiti olayı 1 ekimden itibaren aktifleşmiş tam olarak.10 mart 2010 dan önce üye olanlara bu uygulanmıyor henüz fakat bi katakulliyle onlarada geçirecekler bunu malum nerdeyse 2 yıl olcak çoğu için.Tahattüt süreleri dolmak üzere.Dikkatli kullan ben 30 ekimde arayıp 50 gb yapıcam onu yoksa yetmiyor bana

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

türkiyedeki internet sistemi kadar rezil bişi yok..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habitrail
    habitrail's avatar
    Erkek

deja-vu bunu yazdı:

3 gündür fiberdeyim 25 gb lık benimki 50 ye yükselticem çünkü doldu ve 20 mbps hızım şu anda 1 mbps yani evet düşürüyorlar.Araştırdım adil kullanım limiti olayı 1 ekimden itibaren aktifleşmiş tam olarak.10 mart 2010 dan önce üye olanlara bu uygulanmıyor henüz fakat bi katakulliyle onlarada geçirecekler bunu malum nerdeyse 2 yıl olcak çoğu için.Tahattüt süreleri dolmak üzere.Dikkatli kullan ben 30 ekimde arayıp 50 gb yapıcam onu yoksa yetmiyor bana

onlarda şöyle katakullaye geldi hocam şekil 1a ben, biz 10mbitle başladık önceleri 20mbit yoktu bilenler bilir. bizide 20mbit e geçiriyorlar ve böylece sözleşmeler otomatik olarak yenilendi.....

superonline da yalan oldu anlıyacağınız. 3 yıldır ilk defa superonline kota doldu dedi:(

Düşünmeden öğrenmek vakit kaybıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

kota olduktan sonra hızım 1 mbps olsa nolcak 100 mbps olsa nolcak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

kotayı 7gb aşınca hız düştü :)

Toplam Hit: 1425 Toplam Mesaj: 8