folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Süperonline‘Ye Geçtim Sizce İyimi Ettim ?

Süperonline‘Ye Geçtim Sizce İyimi Ettim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Bouble bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşım, bu 20mbit 45tl dediğin tarife hangisidir acaba, cok cazip geldi bende kullanmak istiyorum, superonline sitesinde bulamadım.

Walla kardeşim 20Mbps Limitsiz (25GB AKK) Fibersever paket 24 ay taahütlü 44 TL Ev telefonu taşıyanlara + 300 dk heryöne beleş

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı:

Subtitle bunu yazdı:

Superonline internete geçeli 2 yıla yakın bir zaman geçti. İlk başlarda 10 Mbit idi kullandığım internet bağlantısının hızı. Oyunlarda lag vs rastlamadım zaten. Downloadlar çok seri.

Eskiden hatırlıyorum da 100 mb dosyanın inmesini 15 dakika beklerdim. Rapidsharele az uğraşmadık. Sonra superonline'a geçince torrent olayını keşfettim. Gözüm gönlüm açıldı, hayata bakış açım değişti.

Ardından geçtiğimiz aylarda aradılar superonline'dan. İnternet hızınızı 20 Mbit çekicez ama 1 sene daha taahhüt vericeksiniz dediler. Ben de tamam dedim ayaküstü 2 kat hıza geldik. Şu an 2,3-2,5 MB hızla dosya indirebiliyorum. Hayatım değişti diyebilirim bu teknolojiyle. Nereden nereye. Biraz enteresan oldu.

hayatının hatasını yapmışsın dostum, eğer 10 mbps de kalsan AKK olmayacaktı.

10 Mbit'te de vardı diye biliyorum ama yanlış mıyım? Geçen ay 3D film olayına sarmıştım internet hızını 1 Mbit'e düşürdüler ayın 25'inde. Bugün tekrar eski haline döndü. Fakat 20 Mbit'e geçmemden olduğunu düşünmemiştim bu hız düşmesi olayının. Bilgilendirme için teşekkürler.
Toplam Hit: 2522 Toplam Mesaj: 23