folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şüpheli Tesadüfler

Şüpheli Tesadüfler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Bazı iddialar vardır ki, söyleyenin sözü resmi olarak doğrulanamaz.Ama onun bu iddiasına da ''Kesinlikle yalandır'' denilemez.

Zor bir durumdur bu.Kusura bakmayın ama sizi böyle bir duruma düşüreceğim.Birazdan söyleyeceklerimi sadece zihninizin bir köşesinde tutun.

''Bizim bağımsızlığımızın tam olabilmesi için A.B.D ve IMF'den kurtulmamız lazım''

Bu sözü söyleyen eski maliye bakanı Adnan Kahveci 2 gün sonra trafik kazasında öldü.

''A.B.D En büyük engeldir bu ülkeye istediğini başbakan yapar, istediğini cumhurbaşkanı yapar''

Bu sözü söyleyen Gaziantep Milletvekili Bedri İnca Tahtacı 5 gün sonra Antep'e giderken trafik kazasında öldü.

''A.B.Dnin İncirliK'ten kalkan uçakları pkk'ya yardım götürüyor.Ayrıca Mumcu suikastı için de vakti gelince konuşurum''

Diyen Jandarma Komutanu Eşref Bitlis 4 gün sonra -60 C'ye kadar dayanıklı helikopteri ile Siirt'e giderken , helikopterin düşmesi sonucu öldü.

''Artık kafe ve benzeri yerler İngilizce isim kullanmayacak, Türkçe isimler kullanılacak.''

Bunları söyleyen ve bu konuda kararname çıkaran Denizli valisi Recep Yazıcıoğlu 1 hafta sonra Ankara'ya giderken trafik kazasında öldü.

''Musul ve Kerkük bizim hakkımızdır.Mutlaka alacağız!''

Diyen Cumhurbaşkanı Turgut Özal , 1O gün sonra kalp krizinden öldü.

İşte kasıtsız, kaza sonucu öldüklerine inandığımız bazı insanlarımız ve bazı sözlerini dikkatinize sunduk.Dediğim gibi, 

Bunları aklınızın bir köşesinde tutun sadece.Ama artık bazı şeyleri , bize gösterilmeye çalışandan farklı görmeliyiz !

-------------------------

Demiş derin dergi.

İlgimi çekti , kopyalayamadım yazdım gönderiyorum.

NoName

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

doğru demiş..

doğru söylüyen gidici

doğru söyliyeni dünyadan kovuyolar :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

haklısın.

Konu da biraz yukarı çıksın bakalım nasıl yorumlar gelecek

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Trafik kazalarının ülke ekonomisine maliyetinin 12 milyar YTL olduğunu aktaran Celal Uzunkaya , "Bu rakamın Türkiye 'nin geçen yılki yatırım bütçesine eşdeğer olduğunu düşünürsek, kazaların maliyeti daha iyi anlaşılır." diye konuştu. Geçen yıl meydana gelen 825 bin 583 trafik kazasında 5 bin 4 kişinin öldüğünü belirten Uzunkaya , şunları kaydetti: "188 bin 500 kişi yaralandı. Kazalar nedeniyle her yıl 170-180 bin insanımız sakat kalıyor. Ülkemizde yüzde 12-13 civarında engelli olduğunu düşünürsek, bu rakama her yıl 10 binlerce yeni engelli katılıyor." Uzunkaya , Türkiye 'de kayıtlı taşıt sayısının 13,5 milyon, sürücü sayısının ise 19 milyon olduğunu ifade ederek, trafiğe her gün 3 bin yeni aracın katıldığını bildirdi. Araç sayısındaki artışa rağmen altyapı çalışmalarının aynı oranda geliştirilemediğini anlatan Emniyet Genel Müdür Yardımcısı , "Ülkemizde bin kişiye düşen araç sayısı 190, AB 'de ise 476. AB standartlarına ulaşmaya çalışan Türkiye 'nin artan araç sayısına göre daha büyük sorunlarla karşılaşmaması için altyapı çalışmalarına hız vermesi gerek." bilgisini verdi.

5 bin kişiden 3-4 ü bakan-milletvekili olamaz mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    anlatılanlara katılıyorum direk ne yazıkki bu ülke böyle ülke adına iyi şeyler yapmaya çalışan insanlar bi şekilde allaha kavuşturuluyor tesadüf olması çok zor kimbilir bende siyasi bi kişiliğe sahip olsaydım bu cümlelerden sonra benide trafik kazasında kaybedebilirdiniz :|

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    aklıma ASELSAN geldi :|  doğru bişey yaptırmıyorlar bu millete

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ax2n
    Ax2n's avatar
    Erkek
    işin içinde ABD var ve hemen hemen hepsi trafik kazası tesaduf olması imkansız gibi hepside ABD karşıtı fikirler sunuyor.

su metrisin önü bir uzun aman bi sana koyamadım gerisi yalan xD
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Abi gerçekten öyle doğru söyleyeni gönderiyolar... Onlar gitsin bizde burda iki b*ktan şey için birbirimizi yiyelim :|

Allah rahmet eylesin yine... 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

FeRoCi bunu yazdı:
    -----------------------------
    aklıma ASELSAN geldi :|  doğru bişey yaptırmıyorlar bu millete
    -----------------------------

evet o ASELSAN mühendisleri için çok üzülmüştüm.Şerefsizler bi de mühensilere çamur atıo zaten psikolojiktiler diye böle bi ***adminlerden özür diliyorum*** oorrrrroossspu çocukluğu olmaz.

NEDEN? (soru olarak)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Sanki Tubitak olaylar Çok farklı..

Tubitakta Çalışan 2 Kripto Mühendisi İlk Testlerini Yapmak için Çanakkaleye Gidiyordu..Ve trafik Kazasında Öldüler..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    bunun farkına varanlarda aynı akibete uğramasın hoca..

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 2216 Toplam Mesaj: 11