folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sürekli İçerik İhtiyacı Olanlara Yeni Hizmet - Özel Kategori Hizmeti Aktif

Sürekli İçerik İhtiyacı Olanlara Yeni Hizmet - Özel Kategori Hizmeti Aktif

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Platform'da yeni bir hizmet başlatılmıştır. Buradaki birçok arkadaşımızın desteği, önerileri ve istekleri gözetilerek sürekli geliştirdiğimiz hizmet portföyüne yenisi eklendi. ( Olumlu - Olumsuz tüm görüşlerini paylaşan arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum.) 

Sürekli içerik ihtiyacı olanlar için dev hizmet! 

Özel kategori hizmeti, sürekli içerik alımına ihtiyacı olan ve hazır içerik sürprizleriyle karşılaşmamak,  belirttiği standartlarda sürekli alım yapmak, sipariş ilanları ile süre ve işlem prosedürlerine takılmamak isteyen özel müşterilerimiz için uygulanan bir Makaleyaz.Net hizmetidir.

Hizmeti Amacı :

Web sitesi veya siteleri için sürekli içerik ihtiyacı olan müşterilerimizin, kendi bünyemizde oluşturduğumuz içerik üretim ekibi tarafından bu ihtiyaçlarının seri ve sürekli olarak giderilmesidir. Bu hizmet sayesinde, müşteriye özel bir kategori oluşturulur ve sadece ekibimize dahil olan arkadaşların seo uyumlu , özgün ve " Müşteri talebiyle hazırlanan" içerikler satışa sunulur.

Ekibimizdeki arkadaşlarımız, platformumuzun en üretken, en çok olumlu yorum ve puanlama alan - hem sipariş hem de hazır içerik satışlarında belirli limitleri geçmiş " uzman " arkadaşlarımızdır.

Hizmet Detayları ve Şartlar

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Up :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

sisteme üye oldum boş bi zamanımda inceleyip deneme amaçlı bir kaç sipariş vereceğim şayet istediğim gibi gelirse toplu siparişler verebilirim. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

sisteme üye oldum boş bi zamanımda inceleyip deneme amaçlı bir kaç sipariş vereceğim şayet istediğim gibi gelirse toplu siparişler verebilirim. 

Merhaba hocam, elbette. Herhangi bir konuda yardım gerekirse, genelde canlı destek'te oluyorum :) .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek