folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Surface Yüzeysel Bilgisayar Çıktı 5 Yıl Sonra Evlerde

Surface Yüzeysel Bilgisayar Çıktı 5 Yıl Sonra Evlerde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

az önce haberlerde izledim bill amca yine bi donanım yazılım geliştirmiş yüzeysel olarak bilgisayar diye surface ymiş ismi.

http://www.microsoft.com/surface/ 

klavye ve fare yok elinle ekranda istediğini yapabiliyorsun fuarlarda görmüştüm görsel dersgibi

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Hoca piyasa bu microfostun elinde. Şimdi makina kötü o bu diyecem ama yalan! Makina super aq. Her zaman dua ediyorum ula bir türk firma olsada bu microsoftu sollasa hatta bırak sollamayı yarışsa... Ama ben bunu ruyamda bile göremiyorum :) Adidas' ın reklamı çok hoşuma gidiyor. Orda imposible is notting diye biz yazı çıkıyor. Muhammed Ali Kleyin sözü... Valla bence benim bu hayal imkansız gibi ama neyse... Alet Nasılım Dese? - Tanımlanamaz bişeysin derim...

Ama şimdi reklama güvenimpte makinayı yorumlamak sakat. Benim kendimin test etmedi lazım :D Burdan sesleniyorum microsofta test etmem için bi tane diyarbakıra gönderin :)

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    aleti az önce gördüm çok manyak bi olay su war monitörde ve dokununca daga oluşuyo :) gerisini siz düşününz a.q resmi köşesinden parmağınla tutup sürekleyip büyetebiliyosun daha neler neler 5000-10000 dollar arası bi fiyat aralığında satılacağı söylendi :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    he lan bende gördüm çok daşşaklı bişi olmuş ama lan onda boynum tutulur

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    alet cok süper valla bill gates kutlarım

....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    gerçekten güsel alet evlere girer anca zenginler kullanır o fiyata onu be

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

ya ne kadar büyütüyorsunuz arkadaş hiç bankaya gitmedinizmi dokunmatik monitörler var alın bunlardan yükleyin suse10 yada ubuntu berly mi ne varya alın kralı ne var yani resmi iki parmağınla açmış pehhhhhhhhhhh

vista görsel miş yine pehhhhhhhhhhhhhhh 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 2086 Toplam Mesaj: 7