folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Surgeon Simulator 2013

Surgeon Simulator 2013

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

Epik oyun :D oynayanınız varmı bilmiyorum ama kesinlikle deneyin, 300 - 400 mb bişey zaten torrent'den çekebilirsiniz. 

Oyunda kısaca bir cerrah olarak ameliyata girip kalp böbrek ve beyin nakilleri yapıyosunuz, 3 bölüm. diğer 3 bölüm de ambulansda geçiyor aynı nakiller. toplamda bu 6 bölümü bitirince sürpriz bir bölüm açılıyor. bonus gibim.

herneyse buraya kadar gayet normal olan oyunu bu kadar epik ve eğlenceli kılan şey;

a w e r space tuşarının her biri bir parmağı idare ediyor mouse yoluyla da kolu indirip kaldırıp bileği çeviriyosunuz, aletleri tutmak kavramak o kadar zor ki hem çıldırıp hem eğlenyosunuz :D adamın bağırsaklarını ellinizden düşürüp boynuna atkı gibi doladıgınızda ya da makası herifin içine düşürüp tekrar almaya çalışırken oldukca eğlenceli anlar çıkıyo ortaya :D herife orta parmak çekmek gibi achievement lar da mevcut :D

sonuç olarak kesinlikle canınız sıkılıyo ve basit ve eğlenceli bişeyler arıyosanız deneyin derim;

http://www.youtube.com/watch?v=y4-imnzPlNM

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

hacı gayet güzel de fıtık etti bu nedir ya? iki saattir çekici kavramaya çalışıyorum.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

abi video çok komik uzun zamandır böyle komedi izlememiştim ya çok eğlendim :D

YalnızAdam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

elemanın diğer videolarını da izle (: özellikle anger games oynadığı videoları.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
Toplam Hit: 1923 Toplam Mesaj: 4