folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Suriyeli Muhalifler Mi Dediniz?

Suriyeli Muhalifler Mi Dediniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

Shockman hoca; sen gelmiyonmu bu taraflara?

Ben martta falan urfa'da olacamda diyarbakir'a gecermiyim bilmem, bana ters dusuyor.

Bekir Coskun'un cok begendigim yazisini koyayim.

Televizyonda tekbir sesi duyunca…

Hah…

Demek ki ya vuruyor, ya kesiyor…

*

Öldürdükleri insanları lahana gibi bir kamyonete doldurdular, dünya televizyonlardan izledi…

Karoserinden kan aka aka…

Bir çukurun başına getirdiler, parçalanmış cesetleri ellerinden, ayaklarından çekerek çukura attılar, yine üst üste…

Üzerlerine birer Esad fotoğrafı bıraktılar ki ölenler arada bir bakıp suçlarını unutmasınlar…

Bir işemedikleri kaldı…

Dozer, toprağı üstlerine örttü…

Tekbir getirip gittiler…

*

Birisini “hain” diye öldürmüş, uzun bir halatla ayaklarından motosikletin arkasına bağlamış, cadde ve sokaklarda sürüklüyorlar, yine dünya izliyor…

Arkasında kandan bir iz kalıyor…

Sürüklendikçe giysileri çıkıyor üzerinden…

Belki bin kişi arkasından koşuyor, cep telefonları ellerinde resmini çekiyorlar…

Zafer ne de olsa…

On adımda bir hep birlikte tekbir getiriyorlar…

*

Bir roket attılar önceki gün…

Tekbir ile…

Okulu vurdular…

25 çocuk parçalanarak öldü…

Canlı kurtarılanlardan bir kız çocuğu korku ile ellerine bakıyordu, elleri yoktu çünkü artık yerinde…

*

Tekbir Allah’ın adı…

Allah belanızı versin…

*

Tekbir dillerinden düşmüyor…

Kesiyorlar, tekbir ile…

Boğazlıyorlar, tekbir ile…

Vuruyorlar, tekbir ile…

Öldürüyorlar, tekbir ile…

*

Dinleri yücelten inananlarıdır…

Müslümanlığı tüm medeni dünyanın gözünde korku, dehşet, vahşet haline getirdiler tekbir getire getire…

*

Kim destekliyor bunları hacı?..

Silah, bomba, mayın, havan, roket, kurşun verenler, bizdeki tekbirciler… O savaş malzemeleri ile pamuk ekilmediğini biliyorlar…

Cinayetin sponsorluğu bir bakıma…

Vahşete finansörlük…

*

Hiç vicdanları yok…

Allah’tan hiç korkmuyorlar… *

Oy verin siz…

Tekbir çarpacak sonunda…

Hocam Urfaya Geldiğin Günden önce haber ver bana, Senin için İmkanımı Zorlarım Urfaya Gelirim İnşallah.. Aracıma atlar Gelirim Oraya. Yeminim Olsun Çok İsterim.

Evet yazdıkların Özetlemiş her şeyi, Bu Lanet İnsanoğlunu ve İçinde yaşadığı Dünyayı Yoketmez umarım.. Gerçek bir Lanetlik Durum söz konusu.

Bari Allahın adını karıştırmasalardı Şerefsiz Savaşlarına.... Bu tarz bir savaş haklıyı otomatikmen haksız kılar... Çünkü Savaşında Şereflisini İsteriz.. Şerefsizlikle Yapılan savaşta Suçtan başka bir şey olamaz...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Evet kimyasal silah kullanan esad denen orospu evladının yaptığı. 10 yaşındaki çocuklar hastanede vucudu eriye ölümü bekliyo. Ben bu adamı savunmuyorum arkadaşlar. Adamları da tebrik ediyorum. en azından esadın yaptığını yapmamışlar. kurşun sıkıp öldürmüşler .

Bunu yapan adamımı savunuyosunuz siz?

Kafası kopan kızı ile hastaneye giden suriyeli baba nın dramını bu haçlı kafasıyla anlayamayan muaviye tipi bedevi kalıntılı vahabi kafalı ebu sufyan tortusu peygamber düşmanı yahudi müslümanı tipleri acıyorum kirlettiğiniz dünya ya insan ziyanları.

Saygılı ol düşünceni insan gibi yansıt. konuşmanı iplemiyorum bile. sadece uyardım. fikirlerin çok değersiz. konuşmayı da bö öğrensen iyi edersin.

Saygı duyarım beni uyaranı ama insanlığın zehirli düşüncelerini taşıyan akımın hiç bir şeyini iplemiyorum haç seferlerinin sonuncusunda haçlılarla birlikte yer alan haçlı müslümanlarınıda fanatiklerinide  şiddetle kınıyorum olay budur.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

bu amk muhalifleri tayyip erdoğanın teröristleri.. halen çözemedinizmi bunu amk

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Evet kimyasal silah kullanan esad denen orospu evladının yaptığı. 10 yaşındaki çocuklar hastanede vucudu eriye ölümü bekliyo. Ben bu adamı savunmuyorum arkadaşlar. Adamları da tebrik ediyorum. en azından esadın yaptığını yapmamışlar. kurşun sıkıp öldürmüşler .

Bunu yapan adamımı savunuyosunuz siz?

Kafası kopan kızı ile hastaneye giden suriyeli baba nın dramını bu haçlı kafasıyla anlayamayan muaviye tipi bedevi kalıntılı vahabi kafalı ebu sufyan tortusu peygamber düşmanı yahudi müslümanı tipleri acıyorum kirlettiğiniz dünya ya insan ziyanları.

Saygılı ol düşünceni insan gibi yansıt. konuşmanı iplemiyorum bile. sadece uyardım. fikirlerin çok değersiz. konuşmayı da bö öğrensen iyi edersin.

Saygı duyarım beni uyaranı ama insanlığın zehirli düşüncelerini taşıyan akımın hiç bir şeyini iplemiyorum haç seferlerinin sonuncusunda haçlılarla birlikte yer alan haçlı müslümanlarınıda fanatiklerinide  şiddetle kınıyorum olay budur.

Bu Bebekler ve Yokolan Aileler Esadın Koltuk Keyfi ve Sikinin Ağırlığına Boyun Eğmedikleri İçin Acı İçinde Yokoluyorlar... Esad İçin Yapılacak Tek bir Şey uygundur... Yakaladığın Yerde Öldürmeyeceksin... Komaya Girene Kadar Vuracaksın, Komaya Girdikten sonra İyileştireceksin, Ardından Yine Komaya Sokacaksın... Öldürmen İçin Yalvarsada Öldürmeyeceksin...

Al Sana Koltuk Rahatlığı Diyerek Dötüne Değnek Sokup Dolaştıracaksın.. Bunca İnsanın Hayatını Elinden Şuncağızcık Rahatlık için Alıyor Namussuz İtoğlu it..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Esad diyor ki;

"Türkiye olmasaydı (karışmasaydı) ben bu pisliği 2 günde temizlerdim...

Daha ötesi var mı?

Fakirler Ölsün...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

allahuekber deyip orospu çocukluğu yapınca cennete gideceğiz sanıyorlar . 72 huri ile grup sex yapacam sanıyor kodumun maymunu .

insanı yaratıcı var mı yok mu diye düşündüren en güzel örnek bu . biri çıkıyor benim dediklerimi yaparsanız cennete gideceksiniz diyor . cariyeler işkenceler zulümler köleler vs diğerleri cennete gidebilmek için 72 huriyle grup yapabilmek için bu pisliklerin hepsini yiyor. çünkü allahla konuşan adam bana bunları söyledi diyor . ( tek bir din üzerinden vermedim örneği genelde çoğu din )

bu soru aklımı çok karıştırıyor . eğer yaratıcı varsa bu adamlar gerçekten cennete gideceğini düşünüp bunları yapıyorlar . yaratıcıya (allah) a yaranmak için yapıyorlar işkenceleri zulümleri , kan döküyorlar .

yaratıcı neden böyle bir evrenin var olmasını istesin ki ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

kurtlar vadisi pusu denen yandaş dizide iyi işliyolar :)

Toplam Hit: 8173 Toplam Mesaj: 79