folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Suudi Arabistanda Çöle Ufo İndi İddiaları

Suudi Arabistanda Çöle Ufo İndi İddiaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA-X
    DNA-X's avatar
    Erkek

Ulan koca gemi ışık hızında yerden kalkış yapıyor ama ne hikmetse dağı bayırı kum ve toz olan Arabistan da UFO nun kalkis yaptigi yerden gram ve zerre toz kalkmiyor nette daha gerckti videolar var.

Hâla çömez.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bunları hd izlemeden ölmeyecem..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

kütahya porselen

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Gelselerde sağa sola koştursak :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    Enquinx35 bunu yazdı

Video fake.Evren sonsuz oldugu için sadece insanlar icin bu koca evrenin olduğunu düşünen gerizekalı insanlarin hala var olmasi ne kadar aci bir tablo. Evet bizden baska varliklar var, onlar icin bizde uzayliyiz belkide bizi isteseler yok edebilirler. Insan oglunun teklonojisi cok geride onlar icin, ayrica teklonojinin bu kadar gelişmesi neden son 50 sene icinde oldu 1950 senesinde 51. Bolgeye dusen geminin arastirilmasindan olma ihtimali yokmu ? Insanlik yüzyıllardir gerizekalimiydi? Ayrica CAI ve FBI gizli ufo dosyalarini acikladi google amcadan ilgilenenler arastirabilir.

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ? eger varsalar neden bunca zamandır hiç iletisime gecmediler ? varsayımları bir kenara bırakarak konusursak. Elle tutulur somut hiçbir kanıt yok. 

Şöyle düşün 18 bin alem var olduğu söyleniyor... Biz sadece insanlar alemi olarak 1 tanesiyiz... hadi bunları geç bilimsel konuşalım 300 ila 500 milyar arasında evrende galaksi olduğu söylüyor bilim insanları sen sadece bunlardan bitanesindesin samanyolu galaksisindesin....Sen şimdi bu kadar büyük sonu uçu bucağı bulunmayan evrende yanlız olduğunumu düşünüyorsun :)   tekrar diyorum belkide herşey yalan ufolar filan gelmemiştir dünyaya belkide hiç birbirimizden haberimiz yok galaksiler arası ama yanlız olmadığımızı biliyorum...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Video fake.Evren sonsuz oldugu için sadece insanlar icin bu koca evrenin olduğunu düşünen gerizekalı insanlarin hala var olmasi ne kadar aci bir tablo. Evet bizden baska varliklar var, onlar icin bizde uzayliyiz belkide bizi isteseler yok edebilirler. Insan oglunun teklonojisi cok geride onlar icin, ayrica teklonojinin bu kadar gelişmesi neden son 50 sene icinde oldu 1950 senesinde 51. Bolgeye dusen geminin arastirilmasindan olma ihtimali yokmu ? Insanlik yüzyıllardir gerizekalimiydi? Ayrica CAI ve FBI gizli ufo dosyalarini acikladi google amcadan ilgilenenler arastirabilir.

Abi nedir bizdeki bu asagilik kompleksi.

Uzayliya inanan kiminle konussam, hep uzaylilar ustun irk, hep kiyamet silahlari var, hep isteseler bizi yok ederler.... ne bu mk ya.

Bi allahin kuluda cikip demiyorki, "evet kardesim uzaylilar var ama biz onlari her turlu domaltiriz"

Teknolojinin son 50 yilda bu kadar gelismesinin sebebi : John Bardeen ve Walter Brattain tarafindan 1947 yilinda icat edilen TRANZISTOR dur.

Yok dunya yuvarlakmista ufolar ondan yuvarlakmista, kimse cikip demiyorki "kardesim bu uzaylilarin kendileri yuvarlak o yuzden yuvarlak ufo yapiyorlar"

dunyanin veya gezegenlerin yuvarlakligi ile ufonun yuvarlakligi arasindaki iliskiyi halen anlamis degilim. Dunyada yuvarlak, guneste yuvarlak, ay ve gezegenlerde yuvarlak ama biz

dikdortgen televizyon yapiyoruz. Yuvarlak bilgisayar hic gormedim, veya yuvarlak bir araba. Bu uzayli ibneler o kadar zekide ama bir tane bile designer yok nasil is mk.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Neden uzaylıları herkes iki kollu iki bacaklı düşünüyor veya yapıyor? Dünya dışında bir bakteri bile ufo sınıfına girebilir.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    Enquinx35 bunu yazdı

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ? eger varsalar neden bunca zamandır hiç iletisime gecmediler ? varsayımları bir kenara bırakarak konusursak. Elle tutulur somut hiçbir kanıt yok. 

Şöyle düşün 18 bin alem var olduğu söyleniyor... Biz sadece insanlar alemi olarak 1 tanesiyiz... hadi bunları geç bilimsel konuşalım 300 ila 500 milyar arasında evrende galaksi olduğu söylüyor bilim insanları sen sadece bunlardan bitanesindesin samanyolu galaksisindesin....Sen şimdi bu kadar büyük sonu uçu bucağı bulunmayan evrende yanlız olduğunumu düşünüyorsun :)   tekrar diyorum belkide herşey yalan ufolar filan gelmemiştir dünyaya belkide hiç birbirimizden haberimiz yok galaksiler arası ama yanlız olmadığımızı biliyorum...

bence de uzaylılar var fakat teknolojileri bizden çok ilerde veya geride diye bir yorum yapamazsın. adamların ne yaptığını dahi bilmiyorken varlıkları bile şüpheliyken teknolojilerinin ileri yada geri oldgunu söylemen saçma .miyarlarca gezegenden birinde bi oluşum olabilir fakat teknolojilerini bilemeyiz. ha buraya gelebilecek kadar teknolojileri varsa ileridir diyebiliriz. uzay gemilerinin dünyaya geldiği gibi hikayeler bana hep hurafe gibi geliyor. bide adam bilmem kaç bin ışık yılı uzaktan gelecek ve dünyaya düşecek kadar mal :D o kadar teknoloji varsa adamlar dünya gibi yaşaması kolay bi yerde takılmadan geri dönebilir(yani meteor yağmuru dev hortumlar yada tusunamiler gibi şeyler yok)

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Uzaylı abimizi ışınlarken mıçmışlar. adam indi işeyip geri gidecek zannettim. :) heralde işeyince onu bırakıp kaçtılar

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 6506 Toplam Mesaj: 50
ufo