System Of A Down

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    burculi bunu yazdı:
    -----------------------------
    CHaRMaNDeR hıhı çok mutluyum
    sende olrusun be üzülme.sabreden derviş muradına ermiş. takma sen daha iyisini bulursun..beklemeyi bilmelisin
    -----------------------------

ya barıştık gibi bişey yaa. ama emin değilim. onun da benim için dediklerini duydum. Umarım barışırız. çok sağol. (bu arada askerde sevgilin demi? ben askeri lisedeyim :))

Düşünüyorum, o halde varım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    hadi bakalım barışın dahada kavga etmeyin

evettttt aşkımmmmm,cicimmmmmm,bebişimmmmmmmmm,titreyen elimm,sancıyan belim,ağrıyan dizimmmmm vazgeçilmezimmmmmmmmm askerrr :((

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    -azazell_
    -azazell_'s avatar
    Erkek
    ermenılerden sadece bu 4 adamı sevıyom.a.q. s.o.d. turklerı sevmıo ama ben ıbnelere bayılıyom..tarzlarına hastayım ...gıtarıstleri bıtırıyo benı ..ama yınede ermenılere olum o.ç.

ama systema laf yoq

666
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Mİllet soad dan hiç anlamıo ama dinnio
    Dinnemesini örenin sonra yorum yapın kıçımla okudum yazılanları

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntquartex
    ntquartex's avatar
    Erkek
    Nedense MÜZİK forumlarında SOAD"ın parçaları değil de daha çok ulusal kimlikleri tartışılıyor...Konserlerindeki "NO DOGS2NO TURKS..!" pankartını asan da grup üyeleri değil konsere gelenler...(Bu açıklamayı Grubun Vokali SERJ TANKIAN bir röportajında belirtiyor...)
    Bırakın dış kavramları da hangi parçalarını seviyorsunuz onu anlatın bari...Ayrıca toplam 3 albüm 1 de yayınlanmayan studyo kayıtlarından oluşan bir derlemeleri var)Bu da toplamda 60"a yakın parça ediyor...Gruplar ka albüm yaptıklarıyla değerlendirilmezler...

YOU SEE THE FOREST,NOW COME INSIDE...

YOU SEE THE FOREST,NOW COME INSIDE... Nahit Turhan Web Site
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolverine35
    wolverine35's avatar
    Erkek
    selam...
    walla arkadaşları ben türk düşmanı die duydum ama harbi ii müzik yapıolar...
    ben dinliorum şahsen...

sevgi emek ister...
Toplam Hit: 3529 Toplam Mesaj: 17