T10 Ve Şarj Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi T10 um var şarj dayanmıyor yarım saat müzik dinledikten 1-2 saat sonra şarjı bitiyor bu genel bir sorun mu yoksa batarya değiştirsem çözüm olurmu ayrıca takas etsem ona denk veya 50-60 lira üstüne ödesem hangi telefonları alabilirim 2. el olabilir piyasayı bilmeiyorum kazıklanmayalım =)

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

dostum bu sorunun birçok sebebi olabilir, ya şarj etmiyodur yani bataryayı doldurmuyodur yada bataryayı emiyodur ama görmeden denemeden kesin bişey söylenemez 

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

Bataryası kaç mA ? Bendede Desire var şarj dayanmıyordu. Bataryası 1300müs galiba bendeki arkadaş 1600lükmü ne batarya getirdi. Uygulamaları cok kurcalamayınca 2 gün rahatça gidiyo. Öbür türlü hergün şarj :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek

RunAway bunu yazdı:
    -----------------------------

Bataryası kaç mA ? Bendede Desire var şarj dayanmıyordu. Bataryası 1300müs galiba bendeki arkadaş 1600lükmü ne batarya getirdi. Uygulamaları cok kurcalamayınca 2 gün rahatça gidiyo. Öbür türlü hergün şarj :S

-----------------------------

1150mA

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben t10 alacaktım sözlüklerdeki yorumları okudum millet bu şarj meselesinden şikayetçi en sonunda turkcell i aradım adamlar dediki "evet t10 da şarj konusunda sıkıntı yaşamaktayız ama bunun için bir yazılım geliştirmekteyiz" dedi almadım bende  

Ayet var, ayet
Toplam Hit: 2487 Toplam Mesaj: 5