Tablet Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Merhaba birbirinden değerli arkadaşlarım, 

İnşallah iyisinizdir. Bende iyiyim. Başlıkta belirttiğim gibi sizden tablet tavsiyesi istiyorum. Yalnız istediğim özellikler ise, hem epup, pdf şeklindeki kitapları okumak, film izlemek ve internete bağlanmak istiyorum. Bütçe olarak ise 400 TL civarında olursa sevinirim. 

Şimdiden teşekkür ederim. 

Sadece bir gün değil hergün kadınların günü olsun. ❤️❤️❤️

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

O fiyata alacağın tabletten hayır gelmez, baştan söyleyeyim .. Bütçeni arttıramıyorsan hiç almaman daha iyi..

En azından 2. el iPad en mantıklı tablet tercihi olacaktır ..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Sıfır değil de ikinci ellere bakmanı öneririm. Daha az para, daha iyi cihaz.

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı

O fiyata alacağın tabletten hayır gelmez, baştan söyleyeyim .. Bütçeni arttıramıyorsan hiç almaman daha iyi..

En azından 2. el iPad en mantıklı tablet tercihi olacaktır ..

Neden gelmiyor hocam aciklayabilir misin?

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tablette iPad'den şaşmayacaksın. Tabletler artık eskisi kadar kullanılmadığı için piyasada uygun fiyata 2. El temiz tablet çok var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek

Toshiba Encore WT8 2 yıldır kullanıyorum Tv izliyorum, çocuk oyun oynuyor, iş programı kullanıyorum Ofis uygulamalarını çok rahat çalıştırıyor micro Hdmi var ,gps,sd kart girişi var,pili epey uzun gidiyor ben memnum hatta bu benim 3. tabletim (aynı model hepsi) ilkini kova dolu suyun içine attı ufaklık sonrakini ben karıştırdım kırdım yeni almıyorum sahibinden 2 el alıyorum genelde az kullanılmış oluyor.

Toplam Hit: 1006 Toplam Mesaj: 6
tablet