Tabletimin Ekranı Kırıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    HAKMAN bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

Selam beyler.7" piranha tabletimin LCD ekranı kırıldı.Tamir veya yedek parça satışı yapanınız ya da aldığınız tanıdığınız bir yer varsa yazarsanız sevinirim.

Kardeşim özkan (swordfish) çözer meseleyi ona ulaş.. Forumdaki bir kaç kişinin tabletini yapmıştır.. 

http://www.notebookuzman.com/

bana bi adaptör bulamadı amk

hangi adaptoru bulamadık lan..

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Arkadaşlar malesef çin malı tabletşerin yedek parcalarını bulamıyoruz.

Sadece Apple tablet parcaları mevcut...

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    HAKMAN bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

Selam beyler.7" piranha tabletimin LCD ekranı kırıldı.Tamir veya yedek parça satışı yapanınız ya da aldığınız tanıdığınız bir yer varsa yazarsanız sevinirim.

Kardeşim özkan (swordfish) çözer meseleyi ona ulaş.. Forumdaki bir kaç kişinin tabletini yapmıştır.. 

amk yaklaşık 2-3 ay önce aradım kim olduğumu söylemedim dedim ben çinden tablet aldım adaptör bozuldu bulabilirmiyiz dedim yok işte ithal mallar bulunmuyoormuş markası neymiş bir sürü ıvır zıvır 

amk çinliye söyledim 15 günde elime geçti :) 

çinde çok sağlam satıcılarla bağlantı kuruyorum ana felsefem bozulunca at yenisi iste :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    HAKMAN bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

ahaha :D:D

reyiz o değilde gecen ay vardı elimde Ipad bakbiye gönderdik, geri gönderdiler amk.

ekranda ve sarj soketinde sorun vardı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

swordfish hakkında iyi şeyler duymuyorum hocam:D

TbT Müritlerine Geçirmeye Çalışıyomuşsun:D

ilkten inanmadım yapmaz öyle şey dedim ama bilmiyorum:D

Aslı varmı.

Yokmu Müritlere Özel Paketler(:

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

Aslı varmı.

Hocam ben fiyatımı veririm :) İsteyen yaptırır isteyen yaptırmaz.

Kimse getirdiği laptopu yaptırmak istemediği zaman arıza tespiti yada baska bir ücrette talep etmedim.

fiyatımı verdim yap derse yaptım yapma derse topladım hiç bir ücret talep etmeden geri teslim ettim.Diğer firmalar gibi 25 usd arıza tespit ücreti almadım.

Ben bedavaya iş yapmam.Benim işçiliğim kullandığım malzeme kalitelidir.Garantilidir.

Yeri geldiği zaman servisin 600 lira isteidiği şeyi ben muride 250 lirayada yaptım..

Bi anakartta ben komple chipseti değiştiriyorum.150 lira istiyorum.

Kadıkoyde adam sadece 20 dk da chipseti ısıtıyor 80 lira istiyor..

Adama ekran değiştiriyoruz.Laptopu Asus içinden cukan ekran samsung.Bizde samsung ekran takıyoruz.Sonra gidiyor baska yere gosteriyor yok efendım ben asusa samsung ekran takmısımda orjinal degılmıste yok efendım swordfısh bize gecırdı oluyor.

Halbuki bilmiyorki asus Lcd ekran uretmiyor :) içinde samsung ekran var bizde aynısını takıyoruz.

Ya da adam getiriyor laptopu ekran kartı chipset arızası.Yapıyoruz 6 ay garanti veriyrouz.

2 ay sonra bozuluyor.Adam pm atıyor.Getir ücretsiz olarak yapalım diyoruz.

Sonra bir bakmıssın forumda yazıyor swordfishe yaptırdım laptop bozuldu.İyide kardesim ben sana bozulmama garantisi vermiyorumki bozulursa ucretsız yapma garantisi veriyorum.Getir yapalım diyorum sen getirmiyorsun ben daha ne yapayım..

Ekran kartı chipsetinde arıza olduğu için laptopu getiriyor yapıyoruz sonra bize geri getiriyor yok efendım ben verdiğimde dvd rw calısıyordu sen bozdun yenisini ver..Ya arkadas sen getirdiğinde laptop hic acılmıyordu ben nereden bıleyım senın dvd saglammı bozuk mu ? Anlatıyorum alakası yok dvd rw ile bizim yaptıgımızişlemin ama yok nato mermer nato kafa anlamıyor..

Gecen birisi mentesesi kırılmıs lenovo getirdi.Yeni mentese taktık guzelde oldu verdık adama 2 gun sonra geldı sen benım bataryayı bozmussun sana verdıgımde 1 saat gıdıyordu sımdı 10 dk..Adama anlatıyorum anlatıyorum anlamıyor.

Bıktım vala Cahil insanla, Çoluk çocukla ugrasmak cok zor gercekten.

Ben ucuza iş yapmıyorum..

Yani sonuç olarak bedava yada cok ucuza iş yaptırmak isteyen adam zaten bana getirmesin.

Benim veridğim fiyatı uygun bulmayanlarada Daha ucuza yapan yerler var onların adresini vereyim oraya yaptırsın..

swordfish tarafından 08/Haz/13 13:34 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Değiştiriyoruz dedikleri piranha plus hizmeti hocalar.Aldıktan 3 gün sonra o paketi siteden fatura bilgileriyle alıyorsunuz.5 yıl boyunca her şeyi karşılıyorlar.Bulamadık mı yani şimdi koskocaman tahribatta ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı

Aslı varmı.

Hocam ben fiyatımı veririm :) İsteyen yaptırır isteyen yaptırmaz.

Kimse getirdiği laptopu yaptırmak istemediği zaman arıza tespiti yada baska bir ücrette talep etmedim.

fiyatımı verdim yap derse yaptım yapma derse topladım hiç bir ücret talep etmeden geri teslim ettim.Diğer firmalar gibi 25 usd arıza tespit ücreti almadım.

Ben bedavaya iş yapmam.Benim işçiliğim kullandığım malzeme kalitelidir.Garantilidir.

Yeri geldiği zaman servisin 600 lira isteidiği şeyi ben muride 250 lirayada yaptım..

Bi anakartta ben komple chipseti değiştiriyorum.150 lira istiyorum.

Kadıkoyde adam sadece 20 dk da chipseti ısıtıyor 80 lira istiyor..

Adama ekran değiştiriyoruz.Laptopu Asus içinden cukan ekran samsung.Bizde samsung ekran takıyoruz.Sonra gidiyor baska yere gosteriyor yok efendım ben asusa samsung ekran takmısımda orjinal degılmıste yok efendım swordfısh bize gecırdı oluyor.

Halbuki bilmiyorki asus Lcd ekran uretmiyor :) içinde samsung ekran var bizde aynısını takıyoruz.

Ya da adam getiriyor laptopu ekran kartı chipset arızası.Yapıyoruz 6 ay garanti veriyrouz.

2 ay sonra bozuluyor.Adam pm atıyor.Getir ücretsiz olarak yapalım diyoruz.

Sonra bir bakmıssın forumda yazıyor swordfishe yaptırdım laptop bozuldu.İyide kardesim ben sana bozulmama garantisi vermiyorumki bozulursa ucretsız yapma garantisi veriyorum.Getir yapalım diyorum sen getirmiyorsun ben daha ne yapayım..

Ekran kartı chipsetinde arıza olduğu için laptopu getiriyor yapıyoruz sonra bize geri getiriyor yok efendım ben verdiğimde dvd rw calısıyordu sen bozdun yenisini ver..Ya arkadas sen getirdiğinde laptop hic acılmıyordu ben nereden bıleyım senın dvd saglammı bozuk mu ? Anlatıyorum alakası yok dvd rw ile bizim yaptıgımızişlemin ama yok nato mermer nato kafa anlamıyor..

Gecen birisi mentesesi kırılmıs lenovo getirdi.Yeni mentese taktık guzelde oldu verdık adama 2 gun sonra geldı sen benım bataryayı bozmussun sana verdıgımde 1 saat gıdıyordu sımdı 10 dk..Adama anlatıyorum anlatıyorum anlamıyor.

Bıktım vala Cahil insanla, Çoluk çocukla ugrasmak cok zor gercekten.

Ben ucuza iş yapmıyorum..

Yani sonuç olarak bedava yada cok ucuza iş yaptırmak isteyen adam zaten bana getirmesin.

Benim veridğim fiyatı uygun bulmayanlarada Daha ucuza yapan yerler var onların adresini vereyim oraya yaptırsın..

bana da lenovo menteşe bul :| y560 alt kasa komple değişecek :D

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 2971 Toplam Mesaj: 19