Tahribat Ankara Bulusmasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hatunu gözümle sike sike 5 kere orgazm ettim lan ne dion sen.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Antikky nın bakıre olmayan tek organı gozu ıle elı zaten : )
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    he la antiky hacı sen gerçekten nere gittin :D kestin bişeler yaptın eve gitmedin bence :))))

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    ueuheh :D

Agrasif miyim neyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    helal ankara lilara bizim Antalya lilar kic kica bir araya gelemedik daha hadi bakalim bizde olmez sag kalirsak bi voltran yapariz.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Hani McYargic da gelecekti denilior :) ama gelmemiş herhlde
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delikadir
    delikadir's avatar
    Erkek
    vay a.q göreceğdiniz antikkyle bişiler konuşuyoduk garson kız arkasını döndü hemen atladı bişimi diyosunuz die antikky de baktı yok dedi bi 5 sn falan kesiştiler ondan sonra kız heyecenlandı elindeki kalemi yere düşürdü : ) aradan 10 dk geçti antikky bi tuvalete gitti sonra (içeride kızla konuştu heralde yavşak) geldi 10 dk. sonra ben kalkıyom işim var dedi çıktı : ) sonra kızda kayboldu arkadan anlayamadık valla :) ayar vermeye gitti kesin : ) sonra bizde toparlandık :) şincik rene nin istediği divxleri aramaya gidiyom rene akşam bakamadım misafir vardı evde cd lerde oturma odası altındaki koltukdaydı o yüzden bakarım akşam ararım :)

Benim için havada orta parmaklar Gören adam sanır hepsi yavşaklar son kalenderi delikadir size patlar zevki sefa sizin uçun alçaklar "www.zirvesoft.com -The great 3 people Programming Army"
Toplam Hit: 9062 Toplam Mesaj: 88