folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Tahribat Clubhouse ( Yalnızlar Fasılı )

Tahribat Clubhouse ( Yalnızlar Fasılı )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Şimdi bu mereti murid sayesinde indirdim kullandım falan ama pek ısımamadım. Tabi ava çıkmak için değil gerçekten dinleyici olmak istedim ama kötü taraf şu sosyalleşemedim. Yalnız hissettim :) Konudan gördüğüm kadarıyla da baya bir kişi av yada bilgi için üye oldu. Diyorum ki, bir club kursak orada buluşsak, gececi yalnız tayfa gündüzcü sıkılanlar falan olursa girip kim var kim yok bi yoklasa iki sohbet kahve içsek.

Daha önce slack grubu için rene ile istişare etmiştim ama çook uzun yıllar olmuştu. Herhalde buna ses etmezler :) Yoksa ben silerim bu uygulamayı en azından yararlı bir duruma çevirmeye çalışıyorum. Mesela yarın Perpa'da görüşmem var zamanı uydurabilirsem Swordishe selam vermeye uğrarım müsaitse, sonra selam yollatırım uygulamadan size.

Siz bunu bir düşünün, olursa kuralım kulübü 

EricNorthman tarafından 17/Şub/21 21:00 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

izleyelim bakalım kaç gün vericek sistem :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

izleyelim bakalım kaç gün vericek sistem :)

Ne kadar ayakta kalabileceğini düşünüyorsan bana kalırsa uzun bir ömrü yok. Baya bi şişirilmiş reklamı var. Bir de ne kadar ünlü ve ünlüyü dinlediğini iddia eden, nişantaşı bomonti tayfası var. Biz arada kıro bile kalıyoruz :) Yakın zaman da yok olur olur bence bu sistem

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
Toplam Hit: 854 Toplam Mesaj: 3
clubhouse