Tahribat Forumda Hata Mı Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReaL_isT
    ReaL_isT's avatar
    Erkek
    Tahribat.com u açtım kullanıcı adını ve şifresini girdikten sonra başladım forumda dolaşmaya.Sonra bi konu acıp gönder butonuna bastım.Ana o da ne? benden yine kullanıcı adı ve şifresini istio.Neyse yazdım yekrar kullanıcı adını ve şifremi ama forum kararlı davrandı ve bidaha istedi. Ben Kullanıcı adını ve sifreyi yazdıkca o benden bi daha istio.işin garip tarafı benden kullanıcı adı ve şifresini sorarken üst sağ köşede benim kullanıcı adım yani ReaL_isT yazıo.Bu forum hatasımı yoksa benden mi kaynaklanıyo anlayamadım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CherM
    CherM's avatar
    Erkek
    aynı olay banada oldu senden kaynaklanan bisi deil herhalde bir sorun var
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Cooky lerinizde bir problem olabilir.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

cokieleri internet explorerdan bi silin. sorun kalmayacaktır büyük ihtimal.. çünkü bir sorun olsa herkezde yapardı..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Bendede oluyor arada ama bugün olmadı..Düzeltildi sanırım

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

cookie sorununu hallettim
    admin haber ve dokuman eklemedeki hatalari da giderdim ustune ustluk uyelerin konu editlemesinde cikan hatayida settirdim bug mug kalmadi...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    aktif konularda hitler gorunmuyo :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Bende 2003 serverdan dolayı inmeyen denyo launch String definitionsları düzelttim artık sorunsuz olarak dlsler iniyor.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    o problem deil girdikten sonra son ziyaret ettiğin sayfaya yonlendiri yo olabilir dolayısıyla ondandır.

ftw
Toplam Hit: 1945 Toplam Mesaj: 9