Tahribat Kupon Kodları Servisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Merhaba ii akşamlar. Sitede gezerken arkadaşın biri n11 indirim kuponu diye bir başlık açmıştı onu gördüm ve aklıma tahribatta indirim kuponları servisi neden olmasın diye geldi. Herkesin eline bu tarz kuponlar geçiyor ve genelde işimize yaramıyor. İşimize yaramıyan indirim kuponlaırnı buradan paylaşarak işine yarıyacak birileriyle paylaşmış oluruz vede aynı zamanda forumda idirim kuponlarıyla ilgili kirlilik olmaz.

Hatta Tahribat Indirim Kuponlar servisinde sadece elimizdeki kodları değil ihtiyacımız olan kodları istemede olursa kupon dağıtan servislerden farkımız olur.

mchacker tarafından 07/Eyl/16 00:45 tarihinde düzenlenmiştir

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Mesela ayri bir kategori acilmali buradan bunlar icin konu acilabilir qyni zamanda danismak icin alim satim degil de ornegin araba alimi vs bir bolum de olabilir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Faydalı olur.Çek ,kupon, indirim kodu, fırsatlar başlığı altında bir konu olursa iş görür.

benden tam destek :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Bencede mantıklı olur burada olması. DH de dolanmayız 

Bu arada DH de bir eleman 1250 Tl lik n11 çekini 1000 tl ye satıyor. İlgilenen arkadaşlar olursa bilgisi olsun. Çek şöyle http://i.hizliresim.com/yVERo0.png

Eleman bana cep telefonunu da yazdı isteyen olursa özelden mesaj atabilir bana vereyim nosunu.

JOE tarafından 07/Eyl/16 08:44 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing