TAHRIBAT MIRITLERINE...!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sen dediğimi yaptınmı

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CapkinlarKrali
    CapkinlarKrali's avatar
    Erkek

baglantını kesmisler yani sehir ici baglantını  kesmisler bu bi sitedede gecerliydi ben ttnetten baglanıodum adam özel bir programla ttnet kullanıcların tamamını banlamıstı  ekolaydan girmistik o zaman ama yıllar evvel belki böyle bisey olabilir baglantını degisti bence veyat bi int cafeden baglan bak oluomuuu cünkü bazı sitelerin tüm baglantıları kesmesine yarayan program kodla var dedigin sitedede olabilir hangi baglantıyı kullanıyosun pc özelligide olabilir

veyattt buda olabilir isletim sistemini banlamıs olabilir buda mümkün pc hangi sistemle calısıo searc robot mu windows xp mi veyat baska biseymii bu tür seyleri banlamakta mümkün

federal ajanlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Agabey
    Agabey's avatar
    Erkek

İşte Klasik bi Lamer Örnneği.Adam Bilgisayarına format atıyor hala geçmiyor diyor.bakın şimdi, IP banda çok değişik bi sistem var...Bu sistemi birçok site kullanıyor.ADSL modemde IP ban bi boka yaramaz.Çünkü her resetlenişinde değişiyor..Bahsettiğim sistem İse sizin Harddiskinizin Serinumarasını alıyor.İstediğiniz kadar format atın yine aynı sonuç.İsterseniz bide bilgisayarrınıza başka bi harddisk bağlayıp girmeyi deneyin..Eyvallah!

Toplam Hit: 3582 Toplam Mesaj: 14