Tahribat Taki Paradoks

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Paradoks biliyorsunuz çelişkidir.

Bu yazıyı okumayın

Bunu okuduğunuzda paradokstur.Şimdi tanımını geçip bilmişlik taslamak yerine konuya geçiyorum.Şimdi kubatın bir videosunu ekleyecektim çok beğenmiştim çook öncelerde eklediğim

--------------
    Bilgisayar ve Internet Teknolojileri İle İlgili Video / Resim / Flash Paylaşım
    Bu bölüm sadece bilgisayarla ilgili video, resim ve animasyonların paylaşılacağı bölümdür. Bilgisayar harici paylaşımları geyik bölümümüze açınız.

---------------
    bu kısma baktım ve geyiğe yönlendirdi beni.Şimdi geyik nedir?Eğlence şamata kahkaha vs.. size bunları çağrıştırır.Öncelikle benim ekleyeceğim video tam zıttı duygları içeren bir videodur.Çok gıcık kaptığım bir söz vardır bu ne perhiz bu ne lahana turşusu???O gıcık söze döndü.Şimdi geyikle ilgili bir konu açmıyorum burda bir paradoks yani çelişki meydana geliyor.

He sorunları göstermek yerine çözüm üreterek bir video kısmısı açmayı teklif ediyorum.Sadece videolar paylaşılsın anasayfada çıkmaya bilir fark etmez.Gerçekten tahribatta video için bir bölüm yok.Biraz garip..Yetkililerden ilgilenmelerini istiyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    bazen diyorum zumsuk'un ya düsünecek biseyi yok yada düsünmedigi bisey yok :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
     Youtube videoları için biz de demiştik birkaç defa ama bu kadar açıklama yapmamıştık tabi :)

Sen hiç kaval çaldın mı?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

O zaman video bölümünü acalım, ana sayfada göstermiyelim..

Aksi taktirde sitede video bölümü var,milllet her gördüğü youtube videosunu cat geitrip siteye koyuyuor. Ve insanlar, bu bu siteye gidermi gitmezmi die bakmıyor...

Günde 10 tane konu olunca yarısını silmek zorunda kalıyoruz, bu seferde konum nie silindi mevzusu çıkıyor...

Çünkü başka çare yok...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

O zaman video bölümünü acalım, ana sayfada göstermiyelim..

Aksi taktirde sitede video bölümü var,milllet her gördüğü youtube videosunu cat geitrip siteye koyuyuor. Ve insanlar, bu bu siteye gidermi gitmezmi die bakmıyor...

Günde 10 tane konu olunca yarısını silmek zorunda kalıyoruz, bu seferde konum nie silindi mevzusu çıkıyor...

Çünkü başka çare yok...

-----------------------------
    sizin işinizde zor be hocam (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    vellah bencede bir video bölümü açın. anasayfaa gösterilmesin. biz yinede bakarız. ama şu bi gerçekki yöneticilerin işi zor. bu kaar kaçıkla nasıl idare ediorlar hayret

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Actım...

Akşam gizlerim onun gösterilmesini...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

bassaristhe   auahuauhahuauhauhauh   yarıldım yhaaa.. sanırım bayan oldugun için zumsukdan cevap gelmemiş.. yoksa benm tanıdıgım zumsuk şimdie 3 post atmısdı o lafına :D

renegadealien  sadece videomu acıldı? resm vidyo vs.. hepsini kapsıo dimi (bkz: Üşengeç ve dövülesi user) 

NesTo | same shit diffirent asshole
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    bir şey istediğinde bunun  nasıl anlatılabileceğinin degişik yollarını bulma uzmanı...?   felsefeci zumsuk  (:

:) mutluyum, huzurluyum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumviewfolder.asp?topfolderid=127

tamam gördüm ren saolasın hocam.Yaw kusura bakmayın video ekliyicem geyiğe eklemek istemiyorum.Buraya ilginç videolar koyarız.

Müzik videoları için bir konu açarız o uzar gider.Saolasın ama.

Bi konu açarım olmazsa şimdi deriz müzik videoarı müzik ile ilgili videolar oraya atılır (her sevdiği müziği atmaz ama müzikle ilgili olanları koyarız)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek
    tahribat çelişkiler diyarıdır...

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
Toplam Hit: 1636 Toplam Mesaj: 11