folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat Tema Örneği (Eleştiri Gerektirir)

Tahribat Tema Örneği (Eleştiri Gerektirir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Gece gece canım sıkıldı Chrome 'un F12 butonu sağolsun sitenin sağını solunu kesip biçtim. Böyle bişey çıkardım ortaya. Yani esasen ortada bi tema yok. Sadece fikir var.

Sitede gezinenlerin çoğu en çok anasayfada duruyor ve haliyle sitedeki birçok diğer şey gereksiz bi düzensizlik olarak hitap ediyor insana. Belki de sadece benim için öyledir bi kesinlik ifadesi koymayayım en iyisi.

Eksik kısımlar var(mesela aktif konular butonunun olduğu civarda bi yerde forum ve yeni konu aç butonu hoş durur kanaatindeyim), tema renginde hafif bi uyumsuzluk da var ama halledilmeyecek şeyler değil tabi. 

Bi de bu f12 butonuyla nicki yukarı cekecem derken saati kaybettim nasıl olduysa :D

Şimdi tüm bunları niye yazdım hiç bilmiyorum. Konuyla ilgili esas beklentimse bu konuda fikir alışverişi olması. Hadi fikirleri görelim.

1049 tarafından 03/Haz/16 04:35 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Valla bu tarz sadeliği ben de çok seviyorum. üzerinde bi fikir alış verişi yapılabilir.

Toplam Hit: 1597 Toplam Mesaj: 2
tema