Tahribat Üyeleri Buraya!...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar; Mahmeke Kararıyla Kapanan Bir Çok Siteye Giriş Yapabilmemiz için Bir Proğram Buldum!

www.megaupload.com. Adresine Normalde giremez'ken ( Adres Mahkeme Kararıyla yasaklanmıştır! ) Proğramı indirdikten Sonra Üyelik Dahil olmak uzre Siteye Girişimi yaptım:) Sizlerde inş.Bundan yararlanırsınız!

Aşağida'ki  Bu Bölüm Alıntıdır

Bilgisayarımızı yeniden başlattığımızda, DNS çözücümüz devreye gireceği için, Herhangi bir firewall yazılımı kullanıyor isek, firewall yazılımı bizi uyaracak ve programın çalışması için bizden onay vermimizi isteyecektir. Bu tür bir uyarı ile karşılaşırsanız mutlaka "ALLOW" seçeneğini tiklamanız gerekiyor...

Arkadaşlar; Bilen Varsa Horlamasın , Bilmeyenler için Gerçekten Mükemmel Ve Bulunmaz Bir Nimettir!...

Elixir

Link; http://rapidshare.com/files/72034376/TreWalk.rar.html

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    www.hidemyass.com =)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------
    www.hidemyass.com =)

Anlamadım ? Dediğin prt ip değiştirme ise: sitede debelenmeye gerke yok!..

Proğramı ındrip bir Reset yetiyor...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Yarın biri "Hodri meydan ATEŞİ BULDUM LAA" diye konu açarsa aklıma sen gelirsin hacı direk.. Bu yazdığın Treewalk denen nane asırdır internette gezen bilmeyenin olmadığı bişedir.

Ayriyetten yukardaki yazına ithafen işbu linklerede bakıver :|
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=24889
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=26217

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    böle iddalı bi başlık görünce cidden büyük bişi bekledim a.q. ilk satırı okudum yinemi bu konu dedim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Turuncu; Paylaşmak Güzel ,Horlamak Aptallıkdır..

Sen Hangisini Seçiyorsun Bilmem!

Ben Bu Proğramı Bilmıyordum & Benim Gibi Bilmeyenlerin Umud Eddiğini Umarak Açtım Konuyu.

Tamam Sen Bilebilirsin!

Bırak Bilmeyenler Yararlansın!

Ağzımı açacam Ya Neyse..

Susmak'da Evladır Arada...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Elixir bunu yazdı:

Turuncu; Paylaşmak Güzel ,Horlamak Aptallıkdır..

Sen Hangisini Seçiyorsun Bilmem!

Ben Bu Proğramı Bilmıyordum & Benim Gibi Bilmeyenlerin Umud Eddiğini Umarak Açtım Konuyu.

Tamam Sen Bilebilirsin!

Bırak Bilmeyenler Yararlansın!

Ağzımı açacam Ya Neyse..

Susmak'da Evladır Arada...

Tamam takma kafaya Vesselam akşam akşam Kopardın beni, Allah iyiliğini versin. Ancak Forumlarda hep derler konu açmadan önce Arama yap diye. :))) Hade hayırlısı + Rep verdim. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Repe ihtiyacım yok saol shockman...

Paylaşımda bulundum... Geç kalmişim Belli...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    paylaşımda bulunmuş.. vay bee.Adamların üstüne gitmesene olm illaki paylaşım için sağol diye mi post atacaz?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

başlığa "megaupload gibi yasaklı sitelere girmek!!" yazsaydın daha iyi olurdu.o kadar da gerekli bir şey değil bu elle de yapılıyor.ayrıca proxy siteleri de giriyor bildiğim kadarıyla..(denemedim ama mantıken..)

tepki almanın sebebi bunlardır bilesin.!yoksa önceden verilmişmiş pek önemli değil bizim için.hit almak için bu tür çabalara hiç gerek yok..

yarın bir gün forumda bu programı arayan bir mürid arasa da bulamaz artık..

sebep?

saçma sapan bir başlık.. 

Toplam Hit: 1517 Toplam Mesaj: 10