folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat.Com Blog

Tahribat.Com Blog

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KurSad
    KurSad's avatar
    Erkek

hackingo bunu yazdı:
    -----------------------------
    Selam arkadaslar hergun binlerce kisinin takip ettigi Tahribat.com umuzun neden bir blog'u yok? Forumda goruyorum arkadaslar cok guzel seyler paylasiyorlar. Hatta arsivlik dokumanlar bile cikiyor fakat forum sayfalarinda kaybolup gidiyolar :( Tahribat in da bir blog'u olsa fena mi olur? Ynalis mi dusunuyorum?

forum ve döküman arşivi ne iş görecek o zaman ?

yani yapılan blogun forumdan farkı ne olacak? adam yazısını ekliyecek yine alta yorumlar falan?

Arama olsa ii olurdu o da google site:tahribat.com yazdık mı bitiyor.

bkz: http://www.google.com.tr/#hl=tr&q=site%3Atahribat.com+%22site%3A+tahribat.com%22&meta=&fp=c69c1b6231df2309

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    ben blog kismini tahribat.com dan ayri birsey olsun demiyorum.. olursa zaten adminler yapacak biz degil. ayrica bloga herkes yazamayacak yani butun forum blog a tasinmayacak. "Rapid Premium Isteyen Varmiiii" boyle basliklar tabiki blogda degil forumda olacak. mesela arkadasin biri nasa nin yeni fotograflarini yayinlamis. veya ne bileyim windows 7 ile ilgili yeni haberler yayinlanmis. bunlar blog a tasinabilir diye dusunuyorum. hemen kotuye yormayin!.. bence hepimiz icin faydali olabilir. ornek olarak bildirgec.org u gosterebilirim. hepimizin aydinlanmasi icin bir adim olabilir bu. 
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KurSad
    KurSad's avatar
    Erkek

hackingo bunu yazdı:
    ben blog kismini tahribat.com dan ayri birsey olsun demiyorum.. olursa zaten adminler yapacak biz degil. ayrica bloga herkes yazamayacak yani butun forum blog a tasinmayacak. "Rapid Premium Isteyen Varmiiii" boyle basliklar tabiki blogda degil forumda olacak. mesela arkadasin biri nasa nin yeni fotograflarini yayinlamis. veya ne bileyim windows 7 ile ilgili yeni haberler yayinlanmis. bunlar blog a tasinabilir diye dusunuyorum. hemen kotuye yormayin!.. bence hepimiz icin faydali olabilir. ornek olarak bildirgec.org u gosterebilirim. hepimizin aydinlanmasi icin bir adim olabilir bu. 

bunun için forum - Döküman arşivi - Haberler bölümü var. 

yani pek faydalı olacağı konusu kafama yatmıyor. Forumda paylaşılan belli bazı unsurlar blogda paylaşılacak blogda da forum gibi altacevaplar olacak ve blogdada belli bi seviyeden sonra konular kaybolacak. 

bildirgec.org sa zaten kendi başına bi blog. oranın forumu ve tahribat.com da ki diğer bölümlere sahip değil.

Tabii adminlerin bileceği iş

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

döküman arşivi ve haberler bölümü varken bloga gerek kalmıyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

benımde aklıma geldiydi de

blog kısmı olursa blog gibi olur

müritler kendisini yazar

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    ya ne bileyim faydali olabilir diye dusunmustum..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    mesaj araması aktif olsa hiç bir şey kaybolup gitmezde işte mesaj araması aktif değil bloga filanda gerek kalmaz mesaj araması aktif olması gererkir sadece konu başlğı araması yeterli oluyor ç fazla aynıkonu açlmasının sebebi de bu işte

"site:www.tahribat.com blablabla"  şeklinde bi arama çekiyoruz gugıla, tamamdır :))

:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

her sene acılan benzer konulardan...

Rene zamanında açıklama yapmıstı bu konuyla ilgili...

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=blog&folderid=72817

ne tesadüf gecen yıl da aynı yorumu yapmısım aynı konuya..,

Böle ii hacı :)

Toplam Hit: 2418 Toplam Mesaj: 19