folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat.Com Subdomainleri Dağıtılıyor.

Tahribat.Com Subdomainleri Dağıtılıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    oo ooohhhh
    manyak oldu walla devteam.tahribat.com
    hadi ortalığı dağtalım abi.

bu arada pezevenk gardaş anlamdım ne yonlendir.com u falan

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    FS2002 ve FS2004
    ayrintisi
    http://www.fs2002.com/

bunun turkiyede online olarak oynanmasi icin projem vardi
    ne ise yarayacak diyeceksiniz
    biliyorsunuz fs2002 (bilmiyor da olabilirsiniz) gercek bir ucus simulatorudur
    ikiz kulelere olan saldirirnin hazirligi da bu simulator ile olmustur
    benim projem tum avrupa ve amerika ulkelerinde (guney amerika dahil) tower control ve ucus kontrollerinin virtual olarak istanbul basta olmak uzere tum turkiyedeki havaalani olan sehirlerde de saglanmasi.
    control tower ekibine bunu yapmayi bilen (nettede ogreten siteler var,1 ay calisma ile ogreniliyor) kisiler katilacak,ucus kismina ise virtual veya gercek pilotlar zaten dunyanin tum ulkelerinden katiliyor.
    ornegin londradan bir pilot kalkip su an istanbula inemiyor.nedeni ise bu online ucus sisteminde istanbulda 90% controller yok.

turkiyenin tanitimi icin bir firsattir.sitemde bu sistem gerceklesmiyecek ancak bu sitede amacim bu sistemin ogretilmesinin saglanmasi.Eger turkiyede bu sisteme ragbet olan olursa tanitimini tum diger yabanci ucus sitelerinde ben yaparim.Cogunda adminlgim var.

ben bu sistemle alitaliadan 2 aylik ucus brovesi (gercek)kazandim ve su an cessna pilotuyum.

Bu arada,Istanbul havaalani ve civarina ait olcekli plan elinde olan varsa,real terramesh programi yapacagim (istanbul icin).Program genelde 25 € ya satiliyor.5 € yu site aliyor.20 €nun 15 €sunu programci (ben),5 € sunu plani ve cevre fotolarini (sadece havaalaninin disi,ucaklarin parkettikleri yerler,ve havaalaninin 7-8 acidan distan fotolari)gonderene vermeyi dusunuyorum.Bu program 6 mtye kadar istanbul havaalani ve cevresini 100% gercek olarak gosterecektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Murderer
    Murderer's avatar
    Erkek
    Bir WebMaster olarak ben size yardımcı olabilirim.
    Tabiki uygun görürseniz. Özellikle MP3 sayfasını. Elimde 110 GB mp3 arşivim var.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    darkworld bunu yazdı:
    -----------------------------
    abu ben asp bilmiom alabilirmiyim?
    -----------------------------

Gel Olm Ben Sana Ögretiyim

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
Toplam Hit: 8335 Toplam Mesaj: 25