Tahribat.Com Toolbar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

TBT Adına Toolbar Yaptım. Kendim codladım :P şaka ya bi site var. Ordan Yaptım ama Harika Birşey. Güvenle Kullanabilirsiniz. Ben Uzun Zamandır Kullanıyorum

Özellikleri :

Arama : Google.com.tr Arama Motoru + Renkli Vurgular
    Linkler (üye ol, üye girişi, aktif konular, biz kimiz vs...)
    Message : Burdan Tahribat.Com Toolbar Yönetim Panelinden Gönderdiğim Mesajlara uLaşablirsiniz. Oranın Şifresini adminlere vercem. Onlar Başka Düzenlemeler de Yapar...
    Radyo + MP3 Çalar : Rap FM'leri de var :) harika Birşey. İstasyon Ekle'den Farklı Tür FMler (klasik, blues, rock...) Ekleyebilir, isterseniz Kendi istasyonlarınızdan da Ekleme Yapabilirsiniz. İstasyon Ekle'ye Basıp Kendi Dosyalarınızı Ekleyin'e Basarsanız MP3 Çalar oLarak Kullanabilirsiniz.
    E-Posta : Burdan Ayarlamaları Yapıp Epostalarınızı Okuyabilirsiniz
    Hava Durumu : Üstüne tıklayıp kişisel ayarlarınızı yapabilirsiniz. En alttaki kutucuğa bulunduğunuz şehri yazıp kendi şehrinizin Hava Durumunu öğreneblirsiniz. (ör: Trabzon yazmanız yeterli olacak)

En Baştaki Tahribat.Com'a Tıklayıp Başka Ayarları da Yapabilirsiniz. Kendinize Göre Ayarlayın ;)

Download Linki : http://tahribatcom.ourtoolbar.com/

saygılar efem

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    gayet hoş olmuş bence.. babam ikide bir "bu tahribat ne sitesi? terörist mi bunlar?" diye sormasa yüklerdim toolbarı :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    eywallah abü deneyecem , güsel olursa tşklerimi suratına fışkırtacam :p

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek
    Çok Güzel Olmuş Eline Salık :) Bitanede İskoya Yapmak Lazım :) Şöyle Sazan Logosu Falan Manyak Olur Hackledeiği Sitelere Download Linkini Verir :) özellikleri De Online Hack Bilgileri Zone Arama Motoru :) Zuahahahahha

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

!up

hatırlansın dedim. 15 Haziran Karne gününde açmıştım bu konuyu :F

beyler tollbar iyi. indirin işte ! :P

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    helal hoca.Bu arda şöyle içine bişeyler daha eklesek yane ratingleri arttırcak.Ayrıcanam nasıl yapılıyor şu toolbar?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koraypro
    koraypro's avatar
    Erkek
    eyw night güzel olmuş...
Toplam Hit: 1341 Toplam Mesaj: 7